Dětské MTB závody Bikeclinic Cup 2017 – Pr

27.8.2017

Datum / čas
27.08.2017
8:00 - 16:00

Místo konání
Praha 13

Kategorie

příchozí akce se mohou zúčastnit příchozí

www adresa závodu http://bikeclinic-cup.cz/zavody/17-stodulky

pořadatel Bikeclinic Junior Team z.s.
info@bikeclinic-cup.cz
http://bikeclinic-cup.cz/zavody/17-stodulky


V centrálním parku Lužiny, blízko Nepomuckého rybníka, budeme soutěžit o předposlední sadu bodů do Bikeclinic Cupu 2017. Tak to nezmeškejte a přijeďte si užít závěr prázdnin na kole a potrápit vedoucí jezdce jednotlivých kategorií.
Na co se můžete těšit?
• Tratě – do Stodůlek zavítáme vůbec poprvé. Tratě, které se nám ale povedlo navrhnout přímo pod MačuPikču, si užijí všechny kategorie… Počty okruhů ještě upřesníme v den závodu podle aktuálních podmínek.
• Nová sada medailí a pohárů je připravena – Jak už je tradicí Bikeclinic Cupu, medaile získává každý účastník. Tak se nebojte a přijeďte! 
• Škola volá – Pro každého bude připravený originální rozvrh hodin a navíc prvňáčci se budou moc těšit opět na sladký kornout 🙂 
• Skákací hrad a další sportovní atrakce, pro nejmenší lego… Den jak má být, nabitý program nejenom závody, ale také dalšími atrakcemi. Kolo s sebou mohou vzít i rodiče a pokud se jim nebude chtít zkusit rodičovský závod, mezi závody si můžete projekt krásné okolí a nebo si vyzkoušet venkovní posilovnu…
• Myslíme i na vaše žaludky – Catering si opět připraví spoustu dobrot.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu