Author Pražská padesátka

16.9.2017

Datum / čas
16.09.2017
10:00 - 16:00

Místo konání
Praha 6 - Dejvice

Kategorie

příchozí pouze pro závodníky s licencí

www adresa závodu http://www.prazska50.cz

pořadatel MoHiLa sport s.r.o.
vaculikova.k@gmail.com
777306043
http://prazska50.cz


V sobotu 16. září 2017 se uskuteční 19. ročník závodu horských kol Author Pražská padesátka, který je součástí prestižního seriálu Author Maraton tour. Závod je určen pro širokou veřejnost a povede okolím Prahy. Součástí akce bude opět také závod pro děti Pražský dětský sprint.
Začátek je u Menzy ČVUT v pražských Dejvicích a poté trasa pokračuje přes Horoměřice, Zákolany, kolem zříceniny hradu Okoř a pak zpátky přes Tuchoměřice, Divokou Šárku a končí opět v Dejvicích. Každoročně se závodu účastní kolem tisícovky cyklistů, kteří opět změří síly na 50 kilometrové trase. Závod je pověstný svou přátelskou atmosférou a účastníky, kteří se každoročně vrací, ne závod vyhrát, ale zejména si ho užít.
Závodníci jsou letos opět nabádáni, aby vzali na akci celou rodinu. Loňská novinka v podobě závodu pro děti konaného v době, kdy je hlavní peloton na trati, se shledala s velmi pozitivními ohlasy. Vložený závod pro děti od 5 do 12 let, se pod názvem Pražský dětský sprint pojede na okruhu vytyčeném v místě startu a cíle Pražské padesátky.
Na závodníky v průběhu celého dne čeká také živá hudba, tombola a zábavný i poučný doprovodný program. Přihlášky do závodu a doplňující informace lze nalézt na www.prazska50.cz.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu