AIMTEC Open Race – Cyklomaraton Plzeň-Radeč-Plzeň

16.6.2018
mapa není k dispozici

Datum / čas
16.06.2018
8:00 - 16:00

Místo konání
Areál u Sv. Jiří

Kategorie

příchozí akce se mohou zúčastnit příchozí

www adresa závodu http://www.aimtecopenrace.cz

pořadatel ARCHA sport
info@aarcha.cz
777762624
http://Železničářská 31, Plzeň 31200


https://www.facebook.com/AimtecOpenRace/


AIMTEC Open Race je sportovní akce určená pro širokou veřejnost v jakémkoli věku. Vyrazit můžeš na kole nebo i pěšky od sv. Jiří v Plzni. Čeká na tebe: CYKLOMARATON Plzeň – RADEČ – Plzeň (trasa 40 nebo 68km), FITNESS jízda pro radost z pohybu, Rodinný výlet na Rozhlednu Chlum ZDARMA, dětské závody a atrakce pro děti.

AIMTEC Open Race je sportovní akce určená pro širokou veřejnost v jakémkoli věku. Letos tě přivítáme na jubilejním 10. ročníku AIMTEC Open Race. Ve spolupráci s generálním partnerem akce společností AIMTEC a.s. se na tebe těšíme, tentokrát v sobotu 16.06.2018. Startovat se bude v těsné blízkosti kostela Sv. Jiří v Plzni-Doubravce v Přírodním parku Horní Berounka.

Chceme oslovit nejširší sportovní veřejnost nejen v Plzni a Plzeňském kraji k účasti na této sportovní akci, která ti přinese zvýšení fyzické a duševní kondice, uděláš něco pro své zdraví, pobavíš se s kamarády a poznáš atmosféru cyklomaratonu v krásné přírodě. Tato akce podporuje zdravý životní styl, tak s námi vyraž i ty. V blízkém okolí města Plzně poznáš místa, o kterých možná ani nemáš tušení.

https://www.facebook.com/AimtecOpenRace/

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu