JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY – ryze dětská cyklistická záležitost

24.6.2020

Po úspěšném prvním ročníku se pouštíme do druhého dětského závodu JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY. Bude to den plný cyklistiky a zábavy. Závody se odehrají přímo v centru Hradce Králové v krásném prostředí Šimkových sadů 23. 8. 2020! Na start se děti mohou postavit hned dvakrát!

Dopoledne proběhne nepovinná časovka pro ty, kteří si chtějí zazávodit více a ještě si vyjet dobrou startovní pozici na odpolední hlavní závod. I letos držíme tradici a budeme losovat 3 unikátní dresy od firmy Kalas, které podepsal Mistr světa v cyklokrosu, Mathieu van der Poel, jeden z nejvšestrannějších cyklistů současnosti. Autorem trati a celým závodním dnem bude děti provázet, radit jim a hlavně fandit, Jan Hruška. Jediný držitel růžového trikotu z Giro ď Italia a účastník všech světových Tour. Pro ty, kteří by si ho chtěli odnést domů jako památku na závodní den, budou připraveny podpisové kartičky, které Vám mile rád podepíše.

Trasa vede po zpevněných cestách a je zpestřena o překážky, které mají vždy objízdnou trasu a budou situovány tak, aby mohli rodiče děti sledovat z jednoho místa. Pokud si děti na obě distance netroufají nebo máte na dopoledne, případně odpoledne jiný program, je možné se rozhodnout pouze pro účast v jednom ze závodů. Na každého čeká sladká odměna a na ty, kteří se pustí do závodu s hromadným startem pak krásná pamětní medaile. Tři nejlepší v každé kategorii dostanou také věcné ceny od partnerů závodu a originální skleněnou medaili vytvořenou pouze pro tento závod. Během celého dne bude pro děti a jejich doprovod připraven bohatý doprovodný program. Předposlední srpnový víkend si tak vyhraďte pro své děti a přijďte je podpořit na závody šité pouze pro ně a užít si JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY! Více informací a přihlášky na závod naleznete na www.sportasistent.cz

JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY je určený pouze pro děti. V jeden den si děti mohou zazávodit hned 2x a to jak v dopolední časovce, tak odpoledne během hlavního závodu s hromadným startem. Trať bude stavět Jan Hruška (vítěz etap na Giro d‘ Italia a účastník všech světových tour). Převážně vytrvalostní trať po zpevněných cestách bude zpestřena překážkami a ty budou situovány tak, aby rodiče viděli vše zajímavé z jednoho místa. Každá překážka bude mít pro méně odvážné značenou a nenáročnou objízdnou trasu. Ocenění pro všechny, medaile pro účastníky hlavního závodu, ocenění tří nejlepších v každé kategorii, start hlavního závodu ve vlnách de umístění v časovce. Po celý den účast Jana Hrušky, losování dresů, které osobně podepsal nizozemský mistr světa Mathieu van der Poel. Doprovodný program pro celou rodinu a krásné prostředí Šimkových sadů.

Termín: neděle 23.8.2020

Kde: Šimkovy sady, Hradec Králové

Harmonogram: 10:00 start časovky – pouze pro děti od ročníku 2014 a výše. (6 a více let)

12:00 start závodu s hromadným startem – řazení na start své kategorie dle výsledku z časovky, při neúčasti v časovce, řazení za účastníky časovky ve své kategorii

Organizátor: SPORT asistent s.r.o.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu