Junior Cup Vojenské pojišťovny – dětský závod se blíží

28.7.2021

Junior Cup Vojenské pojišťovny klepe na dveře. Na startu se sejdeme v srpnu již potřetí a bude to opět den plný cyklistiky a zábavy pouze pro děti. Závody se odehrají přímo v centru Hradce Králové v krásném prostředí Šimkových sadů 22. 8. 2021! Na start se děti mohou postavit hned dvakrát! Dopoledne proběhne nepovinná časovka pro ty, kteří si chtějí zazávodit více a ještě si vyjet dobrou startovní pozici na hlavní závod od 12:00 hodin.

Novinkou bude start handicapovaných dětí a pro pár vyvolených i možnost vyzkoušet si jízdu na handbiku. Celým závodním dnem bude děti provázet, radit jim a hlavně fandit, Jan Hruška, jediný držitel růžového trikotu z Giro ď Italia a účastník všech světových Tour.

Pokud si děti na obě distance netroufají nebo máte na dopoledne, případně odpoledne jiný program, je možné se rozhodnout pouze pro účast v jednom ze závodů. Na každého čeká sladká odměna a na ty, kteří se pustí do závodu s hromadným startem pak krásná, ilustrovaná pamětní medaile.

Tři nejlepší v každé kategorii dostanou také věcné ceny od partnerů závodu a originální skleněnou medaili vytvořenou pouze pro tento závod. Během celého dne bude pro děti a jejich rodiče připraven bohatý doprovodný program. Předposlední srpnový víkend si tak vyhraďte pro své děti a přijďte je podpořit na závody šité pouze pro ně a užít si Junior Cup Vojenské pojišťovny! Více informací a přihlášky na závod naleznete na www.juniorcup.net

 

Název: JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY

Popis: Cyklistický závod určený pouze pro děti. V jeden den si děti mohou zazávodit hned 2x a to jak v dopolední časovce, tak odpoledne během hlavního závodu s hromadným startem. Trať bude stavět Jan Hruška (vítěz etap na Giro d‘ Italia a účastník všech světových tour). Bude se skládat z vytrvalostní části a technické pasáže s překážkami, které budou mít vždy objízdnou trasu. Ocenění všech účastníků, medaile pro účastníky hlavního závodu, ocenění tří nejlepších v každé kategorii, start hlavního závodu ve vlnách dle umístění v časovce. Po celý den účast Jana Hrušky, losování tomboly a doprovodný program pro celou rodinu v krásném prostředí Šimkových sadů v Hradci Králové.

Termín: neděle 22.8.2021

Kde: Šimkovy sady, Hradec Králové

Harmonogram: 10:00 start časovky

12:00 start závodu s hromadným startem – řazení na start své kategorie dle výsledku z časovky, při neúčasti v časovce, řazení za účastníky časovky ve své kategorii

Organizátor: SPORT asistent s.r.o.

Kontakt:

www.juniorcup.net

tel. 725298905/ 603465853

email. zuzik.werner@seznam.cz; janhruska@centrum.cz

FB https://www.facebook.com/Junior-cup-380961059360935/

Instagram https://www.instagram.com/juniorcup.cz/

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu