Junior Cup – cyklistika ušitá na míru dětem

9.8.2019

Co říkáte na to vyvětrat poslední prázdninový víkend vaše děti, než usednou opět do lavic? Mají rády kolo? Vy zase nechcete běhat někde po lese a to vše jen proto, že vaše ratolest bude pár minut závodit? Zkuste s nimi přijít na Junior Cup! Bude to den plný cyklistiky a zábavy a ke všemu nemusíte jezdit nikam daleko, závody se totiž odehrají přímo v centru Hradce Králové v krásném prostředí Šimkových sadů 31. 8. 2019!

Na start se děti mohou postavit hned dvakrát! Dopoledne proběhne nepovinná časovka pro ty, kteří si chtějí zazávodit více a ještě si vyjet dobrou startovní pozici na odpolední hlavní závod. K tomu všemu nám Jaroslav Kulhavý, vítěz OH a mistr světa, podepsal 3 dresy ze své vlastní kolekce dresů Kalas, které dostanou 3 šťastlivci, které budeme losovat z účastníků dopolední časovky. Celým závodním dnem bude děti provázet, radit jim a hlavně fandit, Jan Hruška, jediný držitel růžového trikotu z Giro ď Italia a účastník všech světových Tour. S ním bude rozdávat úsměvy a jezdit jako předjezdec Barbora Průdková, čerstvá Mistrně ČR ve sprintu a dvojnásobná medailistka z ME v téže disciplíně.

Pro ty, kteří by si chtěli od našich osobností odnést domů nějakou památku ze závodního dne, budou připraveny podpisové kartičky, které Vám mile rádi podepíšou. Pokud si děti na obě distance netroufají nebo máte na dopoledne případně odpoledne jiný program, je možné se rozhodnout pouze pro účast v jednom ze závodů. Na každého čeká sladká odměna a na ty, kteří se pustí do závodu s hromadným startem pak krásná pamětní medaile. Tři nejlepší v každé kategorii dostanou také věcné ceny od partnerů závodu a originální skleněnou medaili vytvořenou pouze pro tento závod. Během celého dne bude pro děti a jejich rodiče připraven doprovodný program. Poslední srpnový víkend si tak vyhraďte pro své děti a přijďte je podpořit na závody šité pouze pro ně a užít si JUNIOR cup! Partnerem projektu je město Hradec Králové. Více informací a přihlášky na závod naleznete na www.sportasistent.cz

Propozice

Název: JUNIOR cup

Popis: Cyklistický závod určený pouze pro děti. V jeden den si děti mohou zazávodit hned 2x a to jak v dopolední časovce, tak odpoledne během hlavního závodu s hromadným startem. Ocenění všech účastníků, medaile pro účastníky hlavního závodu, ocenění tří nejlepších v každé kategorii, účast a autogramiáda Jana Hrušky (vítěz etap na Giro d‘ Italia a účastník všech světových tour) a Barbory Průdkové (čerstvá MČR ve sprintu a dvojnásobná medailistka na ME v téže disciplíně), losování dresů s osobním podpisem Jardy Kulhavého. Doprovodný program a krásné prostředí Šimkových sadů.

Termín: 31. 8. 2019

Kde: Šimkovy sady, Hradec Králové

Harmonogram: 10:00 start časovky – pouze pro děti od ročníku 2013 a výše. (6 a více let)

12:00 start závodu s hromadným startem – řazení na start každé dané kategorie dle výsledku z časovky, při neúčasti v časovce, řazení za účastníky časovky

Organizátor: SPORT asistent s.r.o.

Kontakt:

www.sportasistent.cz

tel. 725298905/ 603465853

email. zuzik.werner@seznam.cz; janhruska@centrum.cz

FB https://www.facebook.com/Junior-cup-380961059360935/

(tz)

foto archiv pořadatele

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu