Giant rozšiřuje e-nabídku o Reign E+

12.8.2019

Giant Reign E+ je logickým pokračováním elektrifikace horských kol této značky, jelikož Stance a Trance už svou motorizovanou podobu mají.

Všechny tři provedení Reign E+ sází na hliníkový rám s kompozitovým horním vahadlem, motor je vyroben Yamahou ve spolupráci s Giantem, což přináší řadu výhod a úprav, které jinde nenajdete. Integrovaná baterie má kapacitu 500 mAh, ovládání na řídítkách jde intuitivně pomocí tlačítek Ride Control One na levé straně řídítek. Pomocí Ant+ či Bluetooth konektivity lze navíc propojit s chytrými  telefony s aplikací Giant E-bike, poté lze dále ladit různé vlastnosti a sledovat přesný dojezd na baterii.

Odpružení skýtá 160mm prostor pro zadní kolo, vidlice má zdvih 170 mm, oboje vždy od Foxu. Společné je i brzdění pomocí 4pístkových brzd, řazení 12 rychlostní sadou, obutí vlastních kol Giantu bezdušovými plášti od Maxxisu o šíři 2,6″. Samozřejmostí je i teleskopická sedlovka, vyladěné díly řízení, upravené vnitřní vedení kabeláže a další technické finesy. O jakých přesně je řeč? K čemu vedly hodiny strávené konverzací s produktovým manažerem? V čem je odlišná baterie proti konkurenci? Jak se kolo chová v terénu francouzských Alp? To vše a mnohem více se dočtete v reportáži na stránkách Vela 9/2018.

hdr

 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu