Thule: existuje jediný batoh pro různé aktivity?

před 2 týdny
Pojďme si rovnou říci, že multifunkční produkty vám nemohou plně nahradit ty specializované a určené pro jediný účel. Pokud ale rádi střídáte aktivity a netoužíte po tom mít skříň plnou batohů a tašek, ať už z čistě praktických důvodů nebo třeba pro lepší pocit z udržitelného přístupu k planetě, možná už jste přemýšleli, zda neexistuje zlatá střední cesta.

 

 

Obojživelná brašna pro dojíždění

Jedna brašna, která se dá pohodlně nosit na zádech nebo vozit na kole podle toho, jak zrovna potřebujete. To byla prvotní myšlenka, která dala vzniknout inovativní hybridní brašně Thule Paramount. Na první pohled je to spíše propracovaný batoh, který se ale ve třech rychlých krocích, jež zaberou jen několik sekund, změní na postranní brašnu na nosič.

 

 

Odepněte přezku, rozepněte zip a překlopte zadní panel. Z batohu tak v mžiku vytvoříte brašnu, která se díky inovativnímu upevňovacímu systému velmi snadno nasazuje na kolo a sundává z něj. Jednoduše ji zacvaknete na nosič a můžete vyrazit. Přeměna z brašny na batoh je stejně snadná – rozepnete zádový panel, otočíte jej a znovu zapnete, aby byly polstrované ramenní popruhy batohu připraveny k použití.

 

 

Produkt je udržitelný nejen svou všestranností, ale také použitými materiály, které mají certifikaci bluesign®. Toto označení zajišťuje, že produkty splňují přísné bezpečnostní a ekologické požadavky a jsou vyráběny s minimálním dopadem na lidi a životní prostředí.

 

 

Batoh pro cykloturisty

Pro střídání aktivit, jako jsou cyklistika, pěší turistika i výlety po městech, jsou určeny batohy z kolekce Thule AllTrail. Kromě 2,5litrového hydrovaku, který je dodáván s batohem, poberete náhradní oblečení, zásoby i vybavení na dlouhou jízdu na kole nebo půldenní túru. Všestranné batohy v sobě kombinují technické vlastnosti hydratačních a turistických batohů, ale jejich barvy jsou tlumené a design je inspirovaný městem.

 

 

Batohy jsou vybaveny systémem ReTraktTM s magnetickou hadičkou, která je snadno dostupná a po napití se sama vrátí na své místo na ramenním popruhu. Vy se tak můžete plně soustředit na cestu. Bederní a hrudní popruhy je možné z batohu odepnout a připevňovací poutka na bocích batohu poslouží pro odložení trekingových holí. Certifikováno podle standardu bluesign®.

Více infomací hledejte na webových stránkách Thule.

(tz)


FOTOGALERIE

 


 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu