Dráhové mistrovství Planety 2017

8.11.2017

Jedny z posledních závodů mistrovství České republiky v dráhové cyklistice se uskuteční v sobotu a neděli 25. a 26. listopadu na motolském velodromu v rámci tradičního mítinku. Hlavní večerní program odstartuje v sobotu 25.11. v 16.00 mistrovstvím republiky v atraktivních vylučovacích závodech, které postupně proběhnou ve všech věkových kategoriích od nejmladších žáků po elitní kategorii žen a mužů. 

V doprovodném programu si zazávodí nejmenší děti na odrážedlech, týmoví mechanici se utkají v dovednostní soutěži a budou představeni nejúspěšnější závodníci nejen dráhové cyklistiky. Ve vloženém závodě sprinterů se utkají věhlasní rychlíci z Dukly Brno.

Celý večer vyvrcholí mistrovským závodem mužů v bodovačce na 40km, loučit se bude se svou bohatou závodní kariérou Martin Bláha.

Mistr republiky bude dekorován na velodromu v ulici Nad Hliníkem v pražském Motole kolem deváté hodiny večer, po vyhlášení vítězů proběhne slosování tomboly o nevídané ceny.

Čt sport bude celý večer zaznamenávat do následného třicetiminutového sestřihu a zpravodajství na všech hlavních kanálech.

Vstupné je dobrovolné a bohaté občerstvení zajištěno.

Kompletní výtěžek z tomboly, občerstvení a dobrovolného vstupného jde na konto týmu přípravky a mládeže cyklistické Dukly Praha.

Mítink pokračuje v neděli českým pohárem mládeže a žen.

Více informací na:

https://www.facebook.com/mistrovstviplanety2017/

1 komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

  1. User33 (user33user@***) napsal:

    Pokud hledáš práci prodavače nebo mechanika kol, tak se neváhej obrátit na info[zavinac]cyklo69.cz. Kolektiv stabilní pražské prodejny Specialized Concept Store Tě rád přivítá mezi sebou 😉

Menu