Děti Velo Akademie cvičí už 11. den!!!

27.3.2020

Společné tréninky malých cyklistů jsou v současné situaci nemožné, přesto se “život” v kladenském oddíle Velo Akademie nezastavil. Trenérská skupina připravuje pro malé sportovce pravidelné tréninkové bloky, aby ve chvíli, kdy nastanou příznivé podmínky pro pokračování normálního života, byla děcka v kondici.

Každý den nové cvičení na blogu www.veloakademie.cz/blog. “Zaměřujeme se na věci ´nadstavbové´, na to, na co normálně není čas a je to mimo hlavní pozornost rodičů i dětí. Říkat někomu, že má udělat deset dřepů nebo deset kliků nám připadá zbytečné, a takových tréninkových rad je plný internet. Chceme pro děti objevit nový svět a odemykat třinácté komnaty jejich pohybových stereotypů, rozvíjet je. Zaměřujeme se na koordinaci, pozornost, pohyblivost. Máme radost, když na videu vidíme Ondru Cinka žonglovat, protože to my už začínáme dělat několik dnů.

Kdo s námi cvičí, pozoruje změny a pokroky už po dvou nebo třech dnech. Kapku po kapce, minutku po minutce. Stačí dvě minutky denně, po dobu karantény z toho budou hodiny. A to už se dostaví změny, které vás budou provázet celý život. A to za to stojí. Cvičte s námi!”

https://youtu.be/7dxrAkIxtE0

www.facebook.com/veloakademie

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu