Dárky nemusí být jen pod stromeček!

31.1.2022

Loni díky vám a spolupráci s obecně prospěšnou organizací Dejme dětem šanci a Kolofixem dostalo přes 40 kol nový život a darovaly radost dětem v dětských domovech. Všechna kola prošla šikovnýma rukama mechaniků. Co nefungovalo, opravili, co nešlo opravit, vyměnili.

Ale každé kolo, i dětské, potřebuje údržbu a servis. Proto se v Kolofixu rozhodli udělat revizi stavu flotily nejen darovaných kol po celé České republice a dosáhnout toho, aby byla kola bezpečná a přinesla dětem radost a skvělé zážitky. Tím ale akce neskončila, spoustu dětí stále kolo nemá a všichni máme opět šanci darovat něco, co bude sloužit pro dobrou věc. Pokud vy, čtenáři Vela, nebo někdo ve vašem okolí, máte dětské kolo, které již nemá využití – doneste jej na jakoukoliv z poboček Kolofixu. Objednávat se na servis v tomto případě není nutné.

Řekněte o projektu lidem ve vašem okolí, sdílejte tento příspěvek! Společně můžeme dostat k cyklistice, kterou všichni milujeme, co nejvíc dětí, kteří díky mnoha okolnostem, jež nedokázaly ovlivnit, tuto možnost nemají. Akce se koná do poloviny února 2022.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu