CYKLISTICKÉ POBYTY A KEMPY NA MALLORCE 2019 S ALLTRAININGEM JSOU ZA DVEŘMI

25.10.2018

Alltraining.cz slaví 10. výročí tréninkových kempů a cyklopobytů na Mallorce!

Připojte se k nám i v tradici i vy a rozjeďte se do sezóny chytře!

„OSLAVTE S NÁMI 10. NAROZENINY TRÉNINKOVÝCH KEMPŮ! OD ÚNORA DO KVĚTNA 2019 JSME PŘIPRAVILI JEDENÁCT TURNUSŮ TRÉNINKOVÝCH KEMPŮ JAK PRO POLYKAČE KILOMETRŮ, TAK PRO NADŠENÉ CYKLISTY, CYKLISTKY I CELOU RODINU.“

Chcete si zajezdit a odpočinout od každodenního shonu a rutiny? Na všech našich tréninkových kempech zapomenete na stres, každý den na vás bude čekat sportovní aktivita, díky které se ideálně rozjedete do sezony a budete se moci plně ponořit do plnění svých sportovních snů a cílů. Náš celodenní „all-inclusive“ tréninkový a regenerační program je zárukou kvality a nejvyšší odbornosti. Moderní koncepce a možnost sportovního vyžití, které vám sport přinese, promění pobyt na Mallorce v exkluzivní sportovní dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete. Užijte si osm až deset dnů sportování pod vedením zkušených trenérů, přivezte si domů nevšední sportovní zážitky a poznejte nová místa.

Maják Formentor, přístav Sa Calobra, kříž na St. Salvador, betonová dráha v Ses Salines, cyklistické náměstí v Petře nebo malebná kavárna na vrcholu Randy… To jsou monumentální místa, která se vám na Mallorce dostanou pod kůži. Zvláště když je dobijete vlastními silami v sedle kola!

Najdete zde obrovské množství širokých silnic i malých silniček s malým provozem, které se klikatí po celém ostrově. Zatímco je jihovýchod rovinatější a vhodnější pro první jarní kilometry, na severní straně se týčí členité pohoří s kopci až do 1 000 m n. m., kde si naopak můžete dát pěkně do těla a vyjet si na pěknou vyhlídku. Výhodou ostrova je především skvělá infrastruktura, kterou mají naši trenéři v malíku, a proto s nimi nezabloudíte ani na menších stezkách.

Pro její stále počasí je Mallorca právě na jaře a na podzim ideálním místem pro každého cyklistu. Každoročně se jich sem proto v tuhle dobu sjíždí tisíce z celé Evropy, a to nejrůznějšího věku i výkonnosti. Mallorca je zkrátka ostrov cyklistům zaslíbený!

KEMP S ALLTRAINING.CZ JE VHODNÝ PRO KAŽDÉHO CYKLISTU

S Alltraining.cz se navíc na Mallorku může vydat jezdit opravdu každýod hobby jezdců, cyklistických nadšenců až po závoďáky. Hned první den kempu totiž absolvujete zátěžový test, díky kterému budete přirazeni do optimální výkonnostní skupiny. Při testu zjistíme ideální tréninkovou tepovou frekvenci, ve které se v jednotlivých skupinách budeme pod vedením trenéra pohybovat. Každý účastník tak brázdí mallorské silnice se správným zatížením a ve správné tepové intenzitě, a tak si trénink ve skupině stejně zdatných cyklistů mnohem více užije. Nezapomínáme ani na správný posed, který hned po příjezdu zkorigujeme. Na zapůjčeném závodním celokarbonovém kole prémiové švýcarské značky BMC Teammachine SLR 02 se tak budete cítit báječně už od prvního dne pobytu.

A JAK VYPADÁ DEN NA MALLORCE S ALLTRAINING.CZ?

Ranní rozehřátí a nastartování organismu

Budíček máme každý den před osmou hodinou ranní, kdy startujeme den rozcvičkou s usměvavou fyzioterapeutkou olympioniků Terezou Beranovou. Probudíme tělo, připravíme ho na tréninkovou zátěž a proběhneme se od hotelu Java volným tempem podél moře. Běh postupně přechází v dynamický strečink s prvky atletické abecedy a nevynecháme ani několik posilovacích a kompenzačních cviků, abychom celý tréninkový den zvládli bez obtíží. Po rozcvičce se přesuneme na snídani, kde využijeme pestré a bohaté nabídky potravin a načerpáme síly i živiny na celý sportovní den.

Na kolo vyrazíme plní elánu

Kolem desáté už všichni vyrážíme, sladěni jako závodní tým, ve stejném dresu, který každý účastník dostane jako pozornost při příjezdu. Naplníme bidony, do kapes si dáme tyčinky a gely Nutrend, do doprovodného auta uložíme věci, které si s sebou chceme vzít, a s nablýskaným kolem připraveným naším mechanikem se rozjedeme směrem k pláži. Tam se od týmu trenérů pod vedením zkušeného trenéra řady vrcholových cyklistů Vojtěcha Berana dozvíme trasu, náplň tréninku a rozdělení do výkonnostních skupin. Každý den trénujeme něco jiného, abychom postupně rozvíjeli všechny parametry výkonu – od základní vytrvalosti až po rozvoj intenzivnějšího výkonu. Nezapomínáme ani na techniku jízdy ve skupině, jízdu do kopce a z kopce, při tréninku rychlosti se věnujeme i technice samotného spurtu.

Nechybí ani sladká odměna v prosluněné kavárně

V polovině tréninku se všichni sejdeme na předem určeném místě a uděláme si pauzu. V prosluněné kavárně si můžeme dát kávu, dortík, či je možné se díky doprovodnému autu občerstvit z vlastních zásob. O přestávce tak můžeme v klidu doplnit všechny výživové doplňky i tekutiny, s čímž nám poradí kdokoli z trenérského týmu Alltraining.cz.

Pokud by už v téhle chvíli někdo neměl chuť pokračovat v tréninku nebo byl už unavený, projede se zpět k hotelu doprovodným vozidlem nebo ho někam přiblížíme. Tak budou mít všichni cyklisti příležitost podívat se i do vzdálených zákoutí ostrova a o nic nepřijdou.

Po celodenní aktivitě regenerujeme co nejefektivněji a necháváme se hýčkat

Po tréninku neleníme! Ještě před osprchováním a vypitím regeneračního nápoje nastartujeme regeneraci krátkým ledováním nohou v hotelovém bazénu a správným protažením s fyzioterapeutkou.

Na regeneraci je pak vyčleněné celé odpoledne, kdy je možné využít služeb maséra či fyzioterapeuta. Každý den se tak můžeme nechat hýčkat pod dohledem zkušeného týmu tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz. Po regeneraci následuje videocoaching, přednášky se sportovní tematikou či besedy s pozvanými hosty z řad vrcholových sportovců.

Jídlo jak pro gurmány, tak sportovce

Na konci dne si společně vychutnáme večeři, někdy ještě společně posedíme v hotelovém baru nebo v hospůdce v okolí a zhodnotíme tréninkový den. Poté nás čeká už jen vydatný spánek, abychom načerpali síly a mohli se těšit na další tréninkový den s týmem Alltraining.cz.

AKTIVNÍ PROGRAM PRO DOPROVOD (S MOŽNOSTÍ HLÍDÁNÍ DĚTÍ)

Nenechávejte své protějšky doma a užijte si aktivní dovolenou společně! I pro vaše drahé polovičky jsme pod vedením trenéra připravili celodenní cyklistický program. Manželky či přítelkyně si tak užijí sportovní dovolenou bez starostí, odpočinou si od všedních povinností, a navíc zapracují na své fyzické kondici.

Aby se mohly plně vrhnout do každodenního sportovního programu, zajistíme i hlídání dětí (od 5 let). Díky tomu mohou bez starostí podniknout na kole pěkný výlet po mallorských silničkách a večer pak za odměnu v klidu využít služeb fyzioterapeuta či maséra.

V případě zájmu nabízíme za příznivou cenu pobyt pro vašeho partnera/partnerku bez společného celodenního tréninkového programu.

PROGRAM PRO MALÉ ZAČÍNAJÍCÍ BIKERY

Neváhejte a vezměte na tréninkový kemp i své dítě. Ve skupině vrstevníků ho naučíme základy jízdy na kole tak, aby hravě zvládlo jízdu v terénu, osvojilo si základní cyklistické návyky a dovednosti, a jízda na kole se tak pro něj stala zábavným a bezpečným sportem. Na kempu probíhají každý den tréninkové lekce, kde děti projdou kompletní metodiku nezbytných cyklistických dovedností. Všem začínajícím malým bikerům kolo rádi zapůjčíme.

Přidejte se k nám na jaře 2019 i vy a užijte si tréninkový kemp plný nevšedních sportovních zážitků, pohody a dobré nálady. Od konce února do května jsme pro vás připravili 11 turnusů, ze kterých si vybere úplně každý cyklista!

Již teď můžete využít FIRST MINUTE nabídku, která platí do 30. 11. 2018 pro jarní turnusy, které se již teď rychle plní.

 

Více informací najdete ZDE.

Těšíme se na vás na Mallorce! Za tým tréninkového a rehabilitačního centra Alltraining.cz

Tereza a Vojtěch Beranovi

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu