Craft vzdává hold monumentům

23.1.2018

Stylové označení Monuments nese nová řada kolekce Craftu, oslavující 125 letou historii zrodu prvních těžkých jednorázových závodů, plných prachu, bahna, prudkých stoupání, ale především náročných dlážděných úseků. Touto kolekcí značka vzdává nejen hold cyklistům, kteří takové závody dokázali absolvovat, ale současně připomíná, že právě na nich dokázali závodníci zvedat ruce ve vítězném gestu v oblečení Craft.

Pánské dresy řady Monuments jsou stylizovány k pověstným závodům Milán – San Remo, Paříž – Roubaix, Kolem Flander, Liege – Bastogne – Liege a Kolem Lombardie. Dresům na límci nechybí symbol vlajky země pořádající závod, sublimační potisk s typickým symbolem daného závodu zase dodává každému z nich na originalitě. Vyšší prodyšnost zajišťuje střídání různých typů materiálů, ergonomický střih ve spojení s elastickými panely v bocích a na ramenou zajišťuje kvalitní usazení. Důležité reflexní ošetření není jen na bocích dresu, ale i v podobě kultovního názvu daného závodu na zádech.

Do kompletu samozřejmě patří i kraťasy, ideální díky použitému materiálu Lycra Sport Energy pro sporty s vysokou intenzitou pohybu. Maximální komfort podporuje i jejich ergonomický střih, samozřejmostí je ukončení nohavic měkkou, širokou gumou se sublimačním potiskem a reflexní loga. Cyklistická vložka Craft Infinity C2 je elastická, jednodílná, bezešvá, antibakteriální, se specifickým tvarováním pro muže.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu