Charitativní dražba dresů hvězd

6.12.2022

Chceme vás tímto informovat o charitativní dražbě podepsaných cyklistických dresů nejlepšího bikera současnosti Nino Schurtera, excelentního všestranného cyklisty Mathieu Van Der Poela včetně celé stáje Alpecin – Deceuninck (ve složení S. Diller, M. Gogl, A. Krieger, J.Philipsen, E.Planckaert, K.Sbaragli a G.Van Keirsbulck) a vynikajícího českého silničáře Jana Hirta, jejíž celý výtěžek půjde na dobrou věc. Podpoříte tím 14letou Alex při cestě za jejím velkým životním snem!

Projekt BIKE HERO (www.bikehero.cz) ve spolupráci se Sport pomáhá (www.sportpomaha.org) společně připravil již v pořadí třetí charitativní dražbu.

Už je to pár let (konkrétně se psal rok 2018), kdy nás Markéta Peggy Marvanová, extrémní bikerka, seznámila právě s Alex. Nám se tehdy v hlavách rodila cyklistická výzva BIKE HERO a přišlo nám jako dobrý nápad dát jí i druhou charitativní tvář. Jsme rádi, že i po letech BIKE HERO lidi stále baví a je pro mnohé z nich opravdovým MTB challengem, ale stejně tak nás hřeje u srdce, že jejím prostřednictvím dokážeme někomu dalšímu pomáhat.

Někomu, kdo v životě neměl tolik štěstí jako většina z nás ostatních. Někomu, kdo do vínku kromě své neskutečné vytrvalosti a cílevědomosti dostal bohužel i vadu pohybového aparátu a páteře. Alex je ale opravdu velká bojovnice a navzdory osudu ukazuje všem, že žít a sportovat se dá i s handicapem. Navíc Alex se letos povedlo splnit plavecký limit na Mistrovství světa 2023 a Paralympiádu 2024 v Paříži.

Více o Alex Borské naleznete zde: https://www.facebook.com/alexborska

Nyní tak máte jedinečnou šanci podpořit Alex na její cestě a zároveň získat v této charitativní dražbě podepsaný dres některé z cyklistických hvězd současnosti.

Nino Schurter – https://aukro.cz/podepsany-cyklisticky-dres-nino-schurtera-charitativni-aukce-7025104400

Mathiea Van Der Poel – https://aukro.cz/podepsany-cyklisticky-dres-mathieu-van-der-poela-charitativni-aukce-7025104005

Jan Hirt – https://aukro.cz/podepsany-cyklisticky-dres-jana-hirta-charitativni-aukce-7025103062

Dražba odstartovala 5.12.2022 v 19:00 hod na portálu Aukro.cz a končí 15.12.2022 v 19:00 hod.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu