VELKÁ LETNÍ FOTOSOUTĚŽ iVELO.CZ 08

28.2.2017

Je úplně jedno, zda na fotografii bude zachyceno dítě v sedačce, ďábelsky rychlý sjezdař nebo pohodový výlet krajinou či třeba technický detail, silniční vyjížďka – důležité je to, co mají tyto situace společné: cyklistika.

Podmínky pro zařazení do soutěže jsou následující:

  • do 12. 9. pošlete do redakce na adresu vebr@vpress.cz své tři nejlepší snímky ve formátu jpg a ve velikosti 500-1000 kB. Pokud pošlete více snímků, nebudou do soutěže zařazeny.
  • cyklistická tématika fotografií: ať už na nich bude jedoucí cyklista nebo opřené kolo, je to správně, záběr rybníku, hory či architektonické památky bez těchto propriet, byť by byl pořízen při cyklistickém výletu a byl to ten nejdokonalejší záběr v historii fotografie, je špatně. Toto je jediné omezení, o tom, jak dále bude snímek vypadat, co bude zachycovat či kde jej pořídíte, již rozhodnete jen vy.

Průběh soutěže:

  • do 12. 9. 2008 bude probíhat „sběr" snímků a jejich příprava pro soutěž v týdnu od 16. 9. do 26. 9. bude možné na www.iVelo.cz hlasovat o nejlepší snímky. Najdete zde po třech fotkách od každého autora, ovšem bez uvedení jeho jména. Každý ze čtenářů-porotců bude moci přidělit tři hlasy.
  • počet hlasů bude průběžně zobrazován u snímků. Pět nejúspěšnějších záběrů této soutěže bude otištěno v listopadovém Velu i s uvedením vizitky autora.
  • pětice nejlepších snímků, respektive jejich autoři se mohou těšit na drobné ceny
  • pravidla hlasování najdete po jeho začátku na www.iVelo.cz

Porovnejte svou volbu s profesionály!
aneb hlasování čtenářů vs. názor odborné poroty

O vítězi fotosoutěže rozhodne hlasování čtenářů na stránkách www.iVelo.cz. Současně však požádáme o názor tři fotografy, s jejichž prací se můžete setkávat na stránkách našich časopisů: Markétu Navrátilovou, Roba Trnku a Jana Tekela. Budete tak moci porovnat svou volbu s jejich.

Fotosoutěž VELO 2008

Menu