Čas vzlétnout

6.4.2021

Jaro roku 2021. Všichni hledáme na obzoru alespoň nějakou naději. Zatímco pandemie COVID-19 přinesla nepředstavitelné výzvy, vyvolala také prudký nárůst poptávky po jízdních kolech, zejména v Evropě a Severní Americe. Lidé chtěli zdravý a bezpečný způsob, jak poznat svá města, sportovat a vrátit se do práce. Zjevnou volbou se stalo jízdní kolo.

Zájem o elektrokola již nějakou dobu rostl, když Covid tendenci přepnul do Turbo módu. Elektrokola pomáhají zploštit kopce a nabízejí ujetí větší vzdálenosti novým i zkušeným jezdcům. Kontraintuitivně jezdci elektrokol sportují více než konvenční cyklisté. Snad nejdůležitější však je, že elektrokola jsou nejúčinnějším dopravním prostředkem na světě – poskytují rychlejší navigaci automobily přeplněnými ulicemi a zároveň mají nižší dopad na životní prostředí – což bude pro planetu kritické, protože svět se bude pohybovat směrem k 68% urbanizaci v roce 2050.

Vstupujeme do tohoto zlatého věku cyklistiky, kde se hranice mezi dopravou, cvičením a zábavou stírají. Jsme nadšeni, že přinášíme i designově orientovaným jezdcům šanci proplouvat jejich světem jako nikdy předtím.

Como Super Light je stroj na čistou radost s nízkou údržbou, vybavený vším, co potřebujete pro spontánní zábavu. Odneste ho po schodech, kličkujte přes město, naložte ho nákupem ze sámošky… Como SL je vždy připravené k letu. Když šlapete, zdvojnásobí váš výkon – s úžasně plynulou podporou, díky které se budete cítit jako superhrdina, a to i bez kostýmu.

E-BIKE, s důrazem na „BIKE“

Je to tak: Como Super Light zesiluje vaši energii až dvakrát díky motoru SL o výkonu 240 W. Přesto máte pořád pocit, že jedete na tradičním kole. Vzali jsme stejný systém Specialized Super Light, interně vyvinutý pro pohon jedněch z nejpokročilejších silničních a horských elektrokol a přenesli jsme tento zcela nový a obratnější zážitek do rodiny kol Como, známé svým pohodlím a vzpřímeným posedem. Začněte šlapat a podpora se aktivuje přirozeně, aniž by vás překvapila či srazila zpět. Stále šlapete, nyní však zdoláte jakýkoli kopec, který vám přijde do cesty.

V Í C E J Í Z D Y, M É N Ě Ú D R Ž B Y

Nemusíte se stát amatérským mechanikem, abyste vlastnili Como SL – stačí ho nabít a je připraveno k jízdě. Náboj s převodovku (IGH) udržuje převody uzavřené a utěsněné uvnitř zadního kola a chrání je i na plně naloženém nosiči kol. Volitelný řemenový pohon Gates nepotřebuje mazání jako řetěz. Jasná světla jsou vestavěna a napájena vnitřní baterií, takže jste vždy dobře a bezpečně osvětleni.

NAPÁJENO PRO ZÁBAVU,DOKONCE I ZA JÍZDY

Como SL poskytuje jistotu v podobě 320 Wh baterie, která nabídne dojezd až 100 km v režimu Eco, plus bezpečnost díky integraci do rámu. Volitelná externí baterie Range Extender přidá dalších až 55 km dojezdu. Je plně odnímatelná, kompaktní a snadno se nabíjí, kdekoli jste, takže ji můžete jednoduše dobíjet i na cestách.

VÝKON

Nový systém pohonu Specialized SL 1.1, navržený v Kalifornii a vyráběný ve Švýcarsku, představuje to nejlepší v oblasti super lehkých elektrokol. Ultralehký a tichý systém naprosto plynule zdvojnásobí tvou vloženou energii. Žádná nepřirozená křivka síly, kymácení nebo skoky motoru. Poskytuje až 240 wattů výkonu, které jsou synchronizovány s tvojí kadencí a podporu až do rychlosti 25 km/h. V případě, že budeš rychlejší a předběhneš asistenci motoru, není tu žádné trapné přerušení nebo odpor, jen hladká jízda na míle daleko.

MISSION CONTROL

Připojte kolo k telefonu a ovládněte veškerá nastavení. Než vyrazíte, aktivujte Smart Control, zadejte požadovanou vzdálenost nebo čas a nechte své kolo spravovat výkon, aby vám při jízdě nikdy nedošla šťáva. Můžete diagnostikovat potenciální potřeby servisu, zaznamenávat a sdílet informace o jízdě s vašimi přáteli nebo si kolo třeba pojmenovat.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu