Cannondale představuje prémiovou řadu LAB71

15.2.2023

Tato tajemná zkratka se už několik týdnů objevuje na závodních kolech týmu Education First – Easy Post a teď k ní americký výrobce kol Cannondale podává vysvětlení: jedná se pojmenování unikátních produktů v edici „nejlepší z možného“, které brzy dorazí na pulty.

Nová řada produktů reprezentuje nejvyšší um amerických tvůrců a více než 50 let cyklistické inovace, výkonu a designu. Za použití špičkových materiálů a procesů spolu s úchvatnou vizuální stránkou se zákazník dostane k rámům, ale i celým kolům, jež budou tvořit absolutní vrchol nabídky Cannondale.

LAB71 je výsledkem přirozeného vývoje naší společnosti. Nikdy nepřestaneme usilovat o ještě lepší výsledek,“ tvrdí Henning Schroeder, viceprezident produktového vývoje u Cannondalu. „LAB71 je místem, kde dáváme našim inženýrům, designérům i produktovým manažerům absolutní volnost, kde můžou stavět kola svých snů. Jsou to kola, na kterých naši sportovci a fanoušci sní jezdit.“

Od roku 1971 posouvá Cannondale hranice možného ve jménu výkonu: od hliníkové revoluce v 80. letech přes ikonická silniční i horská kola a šílené prototypy až po legendární sportovce a týmy v jeho barvách. A LAB71 chce v této cestě pokračovat.

Produktová řada LAB71 nabídne to nejlepší z nejlepšího pod značkou Cannondale,“ slibuje Richard Prenderville, šéf marketingu značky. „Každý produkt bude prémiový v každém detailu a vyrobený pro maximální výkon. Naši designéři a inženýři vědí, že každý cíl znamená nový začátek. V LAB71 se ženou za nemožným a odhalují svoji bezmeznou vášeň pro vývoj a kreativitu.“

LAB71 se promítne do výrobků z řady silničních, gravel, MTB kol i e-biků a jednotlivé modely začne značka představovat 1. března.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu