Cannondale otevírá představením technologie SmartSense a přepracovaným silničním kolem Synapse dveře do nové dimenze cyklistiky

19.1.2022

Model Synapse je již patnáct let stálicí v nabídce značky Cannondale. Za jeho zrodem stála snaha o konstrukci s ryze vytrvalostními vlastnostmi. I jeho nová podoba nabízí opětovné vylepšení pocitu z jízdy v podobě 8% navýšení poddajnosti, aby lépe absorboval nárazy a vibrace na silnici. Zvýšená poddajnost spojená se sportovní, vzpřímenější jízdní pozicí poskytuje dosud nejhladší jízdu. Současně ale nepřichází o potřebnou dravost a agresivitu sportovního charakteru jízd, kterou ve srovnání s předchozí generací získává z poznatků modelu SuperSix.

Nově je součástí tohoto modelu inteligentní systém světel a radaru SmartSense, který aktivně komunikuje s jezdcem, kolem a okolím, napájený jedinou centrální baterií, integrovanou přímo do rámu. K maximálnímu využití všech možností pak slouží vlastní aplikace Cannondale umožňující vlastní nastavení a přizpůsobení jednotlivých funkcí.

Tyto doplňky pasivní bezpečnosti byly vyvinuty ve spolupráci se značkami Garmin, jež poskytla své poznatky se systémem Varia Radar, a baterii Varia Core Battery, další ze známých výrobců – Lezyne, pak nabídl pro SmartSense svoji optiku.

(tz)

foto Cannondale

700 U Synapse Crb 1 RLE – SGY

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu