Bratři Velitsové otevírají Isadore Community Hub

8.9.2021

Bratří Velitsové a jejich značku Isadore čeká další etapa. Ve obnovených prostorách bratislavské Pradiarně otevírají 10. září nový koncept Isadore Community Hub. Ten kombinuje prostor pro setkávání cyklistické komunity, značkovou prodejnu a kanceláře.

Fanoušci cyklistiky v něm budou moci sledovat závody, prodiskutovat potenciální trasy s koordinátory komunity, setkavat se při pravidelných skupinových jízdách, sbírat nové znalosti a inspirace při workshopech, nebo sledovat jak Martin a Peter Velitsové zvládají boj s kávovarem.

Na tomto místě se bude nacházet i značková prodejna, v níž si budou moci lidé prohlédnout a vyzkoušet nejnovější kolekce i oblíbené kousky minulých sezón.

Prostory Pradiarně 1900 jsou pro značku Isadore i určitou symbolikou hodnot. Je to historická budova, která má minimalistický nadčasový design. V interiéru Isadore Community Hub budou použity udržitelné materiály jako dřevo a kov a na většinu nábytku bude použit speciální materiál vyráběn z recyklovaných tetrapakových obalů.

Cílem značky Isadore je podporovat komunitní rozměr cyklistiky. Více info na www.isadore.com/bratislava , nebo přímo na adrese prodejny – Isadore Community Hub, Bratislava, Pradiareň, Svätoplukova 2A, 821 08

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu