Bobovka Cup vol.6

29.6.2018
zapiště si 4.srpna 2018
 
A je to opět tu! Rok se s rokem sešel, a tak jako každý rok i letos na malém Špičáku v Tanvaldě proběhne BobovkaCup, tentokrát vol.6. Naše parta #DFRT (Dh-Fr racing Tanvald) Vás srdečně zve na tuto nevšední podívanou.
 
80 závodníků kteří se řítí korytem bývalé bobové dráhy. Rychlost je závratná a skoro tisícové publikum jde do varu při každém průjezdu klopenkama a to někdy rychlostí až 70km/hod. Při skocích dlouhých několik metrů se zatají dech skoro každému, dokud závodník bezpečně nedosedne na dopad. A proto, #nahradnitrenkysebou
 
Jako každý rok bude pro návštěvníky připraveno spousty dobrot nejen z domácích kuchyní, ale i spousta pití jak pro malé tak i pro velké návštěvníky, a na své si přijde určitě i vegetarián se svoji veganskou přítelkyní, zkrátka každý si přijde na své.
 
Lidé se budou moci něco zajímavého dozvědět, ať už o okolí a jeho historii, nebo si budou moci nechat třeba opravit kolo, otestovat ebike. Po celou dobu závodů, a i po nich (tím se mysli po dobu trvání hudební doprovodné akce po ukončení závodů, tj. do 22hod.) budou čekat stánky našich partnerů, kde se o nich návštěvníci mohou něco dozvědět, možná dostat i nějaký ten dáreček, anebo pořídit nějakou tu vychytávku ať už na kolo, na sebe a nebo do života.
 
Závody se pojedou v pěti kategoriích,
 
 FREE – ŽENY (15+) – trasa závodu nevede přes skoky a protíná lesní pasáž. /pokud se najde….která to na bobovce opět poskáče, vyhlásíme extra… FREE – MUŽI (15+) – určeno hlavně pro XC-enduro jezdce, trasa závodu nevede přes skoky a protíná lesní pasáž.  MASTER muži – JUNIOR (15-21 let) – celá trasa závodu vede ,,bobovou dráhou,,. Povinnost každého jezdce je překonat všechny skoky a lávky. Určeno pro hobby i licencovaný závodníky.  MASTER MUŽI – HOBBY (21+) – celá trasa závodu vede ,,bobovou dráhou,,. Povinnost každého jezdce je překonat všechny skoky a lávky. Určeno pro závodníky bez licence.  MASTER MUŽI – ELITE (18+) – celá trasa závodu vede ,,bobovou dráhou,,. Povinnost každého jezdce je překonat všechny skoky a lávky. Určeno pouze pro licencované závodníky.  
 
Po vyhlášení výsledků bude následovat koncert předních zastupitelů bikeCore scény a to není nikdo jiný než 
Plán B, Loco Loco, Esthetics.
Piva bude přespříliš, jídla přehršle a zábava bude neuvěřitelná, a jako vždycky o kus lepší než minule. Bohužel se nám zábava nejspíš utne s úderem 22.hodiny kdy nastává chvíle nočního klidu.
 
Harmonogram: 9:30 – prezentace, registrace  10:45 – ukončení registarce a prezentace závodníků 11:30 – start ??:?? vyhlášení vítězů – cca 17:00 ??:?? afrertparty – cca 17:30 Live: Esthetics /LBC/, Loco Loco /PHA/, Plán B /TNV/
 
Dnes již kultovní akce s názvem Bobovka Cup vol.6 se nese v duchu undergroundu a přátelství ve spojení s tím, co máme tak rádi, kola!
    Vstupné je zdarma
V případě zájmu a dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Tak že ať to frčí a pevnej pedál
-TZ

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu