Bikové dobrodružství na dosah ruky i metra už za týden

10.5.2018

Sedmý ročník Bike Prague je tady! Téměř dva tisíce bikerů všech věkových kategorií se vydá už příští sobotu na trať od pražské Galerie Butovice, kde si bude moci užít dobrodružství přírodou v okolí hlavního města.

Ale pozor, registrace končí už ve středu, tedy za pár dní! Jsi přihlášen nebo se na to teprve chystáš? Měl by sis pospíšit, zas tolik startovních míst nezbývá a pořadatelé hlásí oproti loňsku zvýšený zájem.

Jak už je u Bike Prague zvykem, dospělí účastníci mají na výběr mezi krátkou (35 km) a dlouho tratí (55 km) a rozhodnout se, na jakou vyrazí, mohou až v den závodu, v podstatě na startu. Takže rozhodnutí klidně nech až podle toho, jak se vyspíš.

Ať tak či tak, vyrazíš od Galerie Butovice na okraj CHKO Český kras, vyzkoušíš singltrek u Chýnice a projedeš pár zábavných brodů i lesních úseků. Nudit se nebudeš, tak se nezapomeň do středy přihlásit, koupit unikátní triko v designu Bike Prague 2018 a vyrazit za dobrodružstvím.

A pokud máš doma caparty, které nechceš o den s tebou ochudit, vezmi je na dětské závodu partnera Intersport, ty pojedou celé dopoledne.

Víc si přečti na www.bike-prague.cz.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu