Bike sraz již po devatenácté

19.1.2022

Letošní 19.ročník Bike srazu se koná o víkendu 10.-12.6.2022 a celý se bude odehrávat jihozápadně od Žďáru nad Sázavou a to v okolí vodní nádrže Trnávka, s ubytováním přímo pod její hrází na okraji města Želiv.

PROČ právě Želiv??? Zdejší terény a různá zákoutí, zná velice dobře rodák a člen pořádajícího Turbošnek teamu Uzlík. Během května zde uspořádáme také týmové soustředění a řádně všechny tratě najedeme a vypilujeme k dokonalosti. Kdo letos přijede, nebude zajisté litovat, neboť budou připraveny 100% nové okruhy, které jste doposud na Bike srazu nemohli zažít!! Také my, pořadatelé , se moc těšíme, na příjemnou změnu a jinou, ale stále krásnou Vysočinu.

Ubytováni budeme v rekreačním areálu Sportpark Kocanda ( https://kocanda.cz/sportpark/ ), je třeba si zde ubytování zarezervovat, počet ubytovacích kapacit je omezen, proto neváhejte!. Rezervace provádějte na e-mailu: sportpark@kocanda.cz nebo mobilu: 603 236 551 a při rezervaci ubytování do poznámky uvádějte “bikesraz”! Veškeré další informace najdete v propozicích: https://www.turbosnekteam.com/bike-sraz-propozice

Ubytování: – si zajišťuje každý sám  zde: https://kocanda.cz/sportpark/  , cena ubytování za dvě noci 640Kč/osoba (příp. jedna noc 390Kč) při rezervaci pobytu uvádějte do poznámky “bikesraz”! – příjezd v pátek 10.6. od 14h a máme domluven pozdější opuštění chatky/pokoje v neděli  12.6. do 17h!. Rezervace telefonicky 603 236 551 nebo e-mailem info@kocanda.cz. – pro méně náročné je možné ubytování ve vlastním stanu – telefonicky 603 236 551 – pro náročnější je možné ubytování v hotelu v sousedství https://kocanda.cz/kontakt/ – po celou dobu pobytu budou v místě přítomni pořadatelé a budou se Vám věnovat.

Stravování: – snídaně a večeře formou polopenze cena 260Kč/osoba/den – obědy – bude možnost při vyjížďkách

Těšíme se v červnu na viděnou.

S přátelským pozdravem za celý organizační team

Martin Pleva

WWW: http://bikesraz.turbosnekteam.com

Stránky pořádajícího Turbošnek teamu http://www.turbosnekteam.com/

mobil: 604 796 660

e-mailem: bike.sraz@razdva.cz

Video vzpomínka na 18. ročník:  https://youtu.be/YjYWgXtZ8h0

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu