Bike Prague již za měsíc

20.4.2018
Vybrat trasu si můžeš klidně až během závodu. Jedno rozhodnutí ale učinit musíš – přihlásit se na sedmý Bike Prague, který startuje už 19. května od pražské Galerie Butovice!

Nejlépe se přihlásíš za výhodnější cenu 600 Kč do 16. května online. Zaregistrovat se ale můžeš i na přímo v Galerii Butovice a to v pátek 18. 5. od 12:00 nebo v den závodu do 11:00. Cena na místě je 700 Kč. Nejlépe pak pořídíš, když se přihlásíš online s přáteli. Každého vás pak startovné vyjde na 500 Kč. Společně také můžete vytvořit tým pro Slow Motion, ve kterém potřebuješ co nejpočetnější sestavu. Pro dvojice opačného pohlaví naopak máme připravenu soutěž Tandem.

 

Specifikem Bike Prague je, že se můžeš rozhodnout až během závodu, jestli dáš 35 km na pohodu nebo náročnější trasu 65 km. Mapu tratí nalezneš na stránkách pořadatele. Přihlásit se můžeš také do čtvrté vlny a dojet do cíle v klídku třeba za 5 hodin. Počkáme na tebe 6 hodin od startu.

Připraven je také bohatý doprovodný program pro děti včetně Intersport dětských závodů. Dětské trasy vedou po bezpečných, uzavřených cestách v okolí Galerie Butovice. Malí bikeři z Prahy 5 a Prahy 13 jedou navíc zadarmo!

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu