Bike Hero představuje novinky

19.11.2018
Bike Hero je nezávodní výzva s pevně určenou trasou o délce 162 km, převýšením přes 4 km a dlouhou řadou zajímavých turistických míst. Jak jsme se s ním popasovali my se můžete dočíst ve Velu  9/2018.

 

A nyní k novinkám, jak je sepsal tým organizátorů:

 

1) oficiálně vám chceme představit cenu nového startovního balíčku ACTIV, jehož součástí bude FINISHERský dres BIKE HERO. Od pondělí 19.11.2018 bude možné tento startovní balíček objednat za 1.595 Kč na www.bikehero.cz . 2) rozhodli jsme se prodloužit současný časový limit na zdolání výzvy BIKE HERO, ze současných 90 dní (od objednání startovního balíčku) nově na 365 dní. Budete tak mít více času na případný trénink, domluvení se s kamarády, nebo výběr toho nejvhodnějšího počasí.

 

3) vyslyšeli jsme i vaše přání a připravili pro vás novinku v podobě dárkových poukazů. Nově tedy může Ježíšek přinést někomu z vašich blízkých dárkový poukaz BIKE HERO.

4) Chtěli bychom vám představit Sašu, 11 letou slečnu (které přátelé neřeknou jinak než Alex). Bohužel v životě neměla tolik štěstí jako my všichni ostatní, ale je to velká bojovnice! Rozhodli ji podpořit v cestě za jejím snem. Už na počátku, když se myšlenka výzvy zvané BIKE HERO v našich hlavách rodila, chtěli jsme jí dát mimo jiné i charitativní přesah. Prostě a jednoduše chceme, aby tento náš projekt lidi nejen bavil (byl pro ně výzvou), ale na druhou stranu, aby někomu dalšímu také pomáhal. Proto jsme se rozhodli věnovat částku 6.800 Kč (100 Kč za každého z vás FINISHERů, který letos BIKE HERO dokončil).Pokud vás příběh téhle vycházející sportovní hvězdičky, také chytil za srdce a rádi by jste jí pomohli naplnit její sen, tak tady máte možnost:https://www.darujme.cz/projekt/1201318

Všechny tyto novinky budou dostupné od pondělí 19.11.2018 na našem webu www.bikehero.cz.

Tým BIKE HERO

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu