Beckov se chystá na třetí díl TOMKET Pražského MTB poháru!

29.4.2019

Přírodní členitá trať v Beckově s uměle vytvořeným areálem technických sekcí je už tradičním a oblíbeným podnikem v kalendáři TOMKET Pražského MTB poháru.Třetí díl letošního seriálu se uskuteční ve středu 1. května a pořadatelé znovu slibují pestré závody s početným startovním polem a zajímavou podívanou.

Pro řadu jezdců a klubů je navíc středeční termín závodů vítaným tréninkovým i závodním zpestřením.

“Provedli jsme revitalizaci několika technických prvků v divácky atraktivní části tratě. První zpětná vazba od testovacích závodníků byla, že např. Rockgarden je po přidání několika kamenů ještě jednodušší -:)“ usmívá se ředitel závodu Pavel Mišoň z pořadatelského týmu ADASTRA Cycling Team a dodává, „určitě nechceme jít za hranu technické náročnosti, proto zůstává trať z 95% stejná jako v loňském roce. Všechna obtížná místa budou mít jednodušší objízdnou trasu – chicken way, aby u nás bez nervů mohli závodit úplně všichni.” 

V rámci závodu na Beckově se jede prestižní Mistrovství Středočeského kraje v XCO . Nelítostné boje o středočeské krále cyklistiky se rozhoří v 10 vypsaných kategoriích. Na vítěze čekají unikátní lité medaile.

Více informací a propozice naleznete na: http://prahamtb.cz/ 

(tz)

foto Barbora Klap

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu