Author Šela Marathon bude!

27.7.2020

Konec spekulací, na rozdíl od Wimbledonu, Letní olympiády nebo ME ve fotbale se 21. ročník AUTHOR ŠELA MARATHONU neruší, startujeme v sobotu 5. září!

Do nových podmínek jsme připravili jsme nový koncept akce:

• hlavní trasa A je zkrácena na 75 km, jede se pouze na helfštýnské straně Moravské brány a těšte se na krásné svezení. Některé pasáže se pojedou obousměrně (např. objezd Helfštýna), přibyly nové traily na úkor transportních kilometrů po asfaltu nebo šotolině. Skryté klenoty za humny HELL-fš-Týna, s láskou vyčištěné chodníčky. • trasa B – 53 km je beze změn • nová trasa C – 39 km pro juniory a kadety vznikla zkrácením “béčka” • nová trasa D – 31 km HOBBY • nová trasa E – 23 km pro žáky 11-14 let • dětské závody se pojedou už v sobotu 5.9. dopoledne

I přes aktuální omezení na venkovní akce 500 osob v jednom čase a místě jsme vymysleli časový program závodu tak, abychom vyhověli všem nařízením Vlády ČR.

Rozhodli jsme se uspořádat AUTHOR ŠELA MARATHON skromně, ale s veškerým zabezpečením, na které jste zvyklí. V žádném případě se úspory nesmí dotknout připravené a vyčištěné trasy, zabezpečení traťovými komisaři, servisu občerstvovacích stanic, zdravotního zajištění a servisu jezdců po dojezdu do cíle.

Aby se daly naše závody pořádat i nadále, potřebujeme závodníky. Je to propojená nádoba, jestli vám naše práce dává smysl, pojeďte taky! Do 7.8.2020 se lze přihlásit za nejvýhodnějších podmínek…

Propozice s termíny úhrad startovného: https://www.selasport.cz/cz/sela/author-sela-marathon/propozice.html

Startovní listina s uvedením úhrad startovného: https://my.raceresult.com/146758/participants?lang=cz

Registrace nových účastníků: https://my.raceresult.com/146758/registration?lang=cz

Děkujeme vám za dosavadní přízeň a těšíme se na setkání v Týně nad Bečvou nebo někdy jindy a jinde…

Z Přerova na shledanou / ahoj

Aleš Procházka, ředitel závodu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu