Assos butik v centru Prahy

29.5.2020

Přímo v centru Prahy, na adrese Široká 15, se cyklistům otevřel butik švýcarské značky oblečení Assos. „Assos jsme v Čechách a na Slovensku začali prodávat v roce 2013. V Praze u O2 Areny provozujeme cykloobchod pod názvem Colnago & Assos ProShop, internetový obchod assos-shop.cz a Assos dodáváme také vybraným cykloobchodům v Čechách a na Slovensku. Naším marketingem byl vždy hlavně spokojený klient. Když jsou cyklisti z něčeho nadšení, rychle si to mezi sebou řeknou,“ říká Petr Benčík, který Assos obchodně zastupuje.

Po sedmi letech od vstupu na českých trh má Assos samostatný butik věnovaný pouze oblečení této značky. Praha se tak postavila po bok mateřského Lugana a britského Londýna. „V obchodě u O2 Areny budeme nadále Assos prodávat, chtěli jsme jej však přiblížit lidem, pro které je centrum dostupnější, včetně návštěvníků Prahy. Zároveň věříme, že se bude butik líbit nejen mužům, ale také ženám, které v něm najdou něco pěkného pro sebe i případný dárek pro partnera nebo kamarádku,“ dodává Benčík.

Elitní český cyklista Roman Kreuziger, který se zúčastnil slavnostního otevření nového Assos butiku, vysvětluje: „Dosáhnout dobrého výsledku je jak skládačka. Není to jen o tréninku, ale i o životosprávě, odpočinku, vytrvalosti. Oblečení není detail – vytváří předpoklady pro kvalitní výkon. Jsem pyšný, že poprvé v kariéře jezdím za tým, který je vybaven oblečením Assos. Vím o závodnících, kteří si všívají vložky Assos do kraťasů, což svědčí o tom, že značka cyklistice rozumí. Jsem připravený na kole trpět, ale v komfortu.“ Jeho slova korespondují s filozofií značky – „sponsor yourself“. Dlouhá léta totiž nesponzorovali žádný cyklistický tým a nechávali na profesionálních závodnících i nadšených amatérech, aby si oblečení Assos koupili sami.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu