Aktuální novinky seriálu Kolo pro život

30.3.2020

Vzhledem k současné situaci jsme napevno přesunuli úvodní 3 závody letošní sezony viz příloha. Beroun i Mladá Boleslav mají nové pevné místo v kalendáři, u Dobřichovic čekáme na finální potvrzení termínu.Aktuálně doufáme a věříme v začátek sezony na Orlíku, avšak připravujeme i další scénáře. S uspořádáním všech 15 akcí nadále počítáme, o případných změnách budeme informovat.

Seriál Kolo pro život reaguje na vyvíjející se situaci ohledně koronaviru v České republice a upravuje termíny u úvodních třech závodů sezony. Závody z termínové listiny nemizí, posouvají se v čase.

Po důkladném zvážení dospěl organizační tým KPŽ k rozhodnutí o přesunutí bloku prvních tří závodů na pozdější dobu. Bikemaraton Beroun České spořitelny, letošní novinka, má nový termín 18. července a Mladá Boleslav Tour Škoda Auto byla přesunuta na 12. září. Náhradní termín tradičního úvodního závodu sezony, Praha – Karlštejn Tour Kooperativy, je momentálně v jednání. Termíny ostatních závodů zůstávají prozatím neměnné.

V tuto chvíli je tak jako první akce pro rok 2020 uveden závod na Orlíku a my pevně věříme, že touto dobou již bude v České republice nejen možné pořádat sportovní a jiné velké akce, ale především že tuto situaci do té doby společně zvládneme. S ohledem na neustále se vyvíjející situaci budeme i nadále sledovat aktuální dění, abychom vás mohli v co nejkratší možné době informovat. Pracujeme i s variantou pozdějšího startu, než je Orlík Tour Kooperativy.

Přejeme všem pevné zdraví!

Tým KPŽ

 

KPŽ / Český červený kříž

 Celý tým KPŽ se jednoznačně shodl na tom, že je potřeba si v tomto období pomáhat. Minulý týden jsme ve čtvrtek a pátek uspořádali v Kunicích sbírku látek a materiálů, ze kterých se budou vyrábět roušky viz příloha. Pro spolupráci jsme si nakonec vybrali Český červený kříž, kterému jsme dnes cca 80kg látek a materiálů v Praze předali. Každý všední den tento týden navíc dobrovolníkům ČČK zavezeme 50 obědů. Pomáhají tam, kde je to momentálně nejvíce potřeba a teplý oběd je to nejmenší, čím můžeme přispět.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu