AIMTEC Open Race již tento víkend

12.6.2018

Pojeď s námi na kolo! Troufneš si na ajťáky? Jubilejní 10. ročník AIMTEC Open Race je za dveřmi. Ve spolupráci s generálním partnerem akce společností AIMTEC a.s. se na tebe těšíme, tentokrát v sobotu 16.6.2018. Startovat se bude v těsné blízkosti kostela Sv. Jiří v Plzni-Doubravce v Přírodním parku Horní Berounka.

Z Plzně vyrazíme údolím Berounky až do míst, kde se do ní vlévá řeka Klabava a dále podél Korečnického potoka budeme stoupat na hlavní hřeben Radče, na kterém se nachází nejvyšší kóta závodu (vrchol Brno). Pořád v terénu po lesních cestách a pěšinách, korytem potoka s několika brody, žádná silnice a kolem tebe příroda, kterou bys nerozpoznal od té šumavské. První půlka okruhu prověří tvé fyzické síly, času na odpočinek moc nebude. V závěrečném stoupání si hrábneš na dno, ale výhled do krajiny a následné sjezdy tě vrátí zpět do hry. Z vrcholu Brna pak trasa převážně klesá a přes Březinu a Osek dojedeme do oblasti Kokotských rybníků. Okolo Čertova kamene sjedeme do údolí řeky Klabavy. Zpět do Plzně se vrátíme přes Novou Huť a Přírodní rezervaci Zábělá. Ti z vás, co si netroufnou pokořit nejvyšší bod závodu, mají možnost u ústí Korečnického potoka stoupat přímo na Kokotsko (501 m.n.m.), kde se obě trasy setkají. Vybrat si tedy můžeme ze dvou tras v délce 40 a 68 km.

Pro děti budou připraveny DĚTSKÉ ZÁVODY na nenáročném okruhu v délkách od 1 km do 3 km na louce U sv. Jiří. Startovat se může už i na odrážedle!

NOVINKA: FITNESS JÍZDA. Jezdíš na kole, ale desítky kilometrů jsou pro Tebe moc? Nechceš se nikam hnát a chceš si jen tak užít jízdu v přírodě? Chceš se projet s rodinou?

Pak právě pro Tebe je určena AIMTEC Fitness jízda. Trasa v okolí Chlumu o délce 7 km je opravdu pro každého.

Na louce U sv. Jiří bude připraven bohatý ZÁBAVNÝ PROGRAM jako třeba Decathlon expo zóna s možností si vyzkoušet sportovní vybavení, 8m horolezecká stěna, skákací trampolína, autogramiáda hokejistů HC ŠKODA Plzeň,  jízda zručnosti, tombola o horské kolo a další sportovní ceny, servis kol pro startující, hlídací zóna. Parkování je na louce zdarma a nebude chybět ani občerstvení a muzika. A také živé hudební vystoupení – THE FIXSEAZ  (IBY POP + WILLIAM VALERIÁN).

Šlápni do pedálu s AIMTECEM a oslav s námi 10. narozeniny!

(tz)

Foto archiv pořadatele

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu