Vyhraj prďácké kolo!

20.4.2016
<p>Na webu iniciativy Bezpečně na kole najdete nejen adresář desítek dětských a mládežnických klubů, kalendář akcí pro malé cyklisty, či užitečné tipy pro začátečníky. Čas od času můžete i něco vyhrát a tentokrát pro vás máme trofej vskutku fe-no-me-nál-ní…</p>

Vyhrajte ještě čerstvou novinku, parádní dětské kolo Specialized Riprock Int!

Výherce si může vybrat, zda chce tento stroj ve velikosti 20“ nebo 24“, to podle toho, jak velký je jeho malý cyklista. A když vítěz odpřísáhne #BezHelmyNejedu, zvolí si dokonce i barvu 🙂

K pořádné výhře patří pořádná soutěž, takže tentokrát vás čekají dvě klání. A jelikož je duben měsícem bezpečnosti, nejdřív si proklepneme, jestli víte bez čeho se na Riprocku, ani žádném jiném bicyklu, nesmíte vydat do silničního provozu.

Uzávěrka prvního kola soutěže je 24. dubna 2016!

Všem, kdo odpoví správně, pošleme 25. dubna emailem instrukce pro druhé dějství. Napovíme jen, že byste měli ve svých albech začít pátrat po co nejvtipnějších fotkách vysmátých malých cyklistů. Sezóna začala, tak alou ven, určitě ještě stihnete nějaké to foto cvaknout.

U nás vyhrávají úplně všichni! Ať odpovíte správně nebo ne, získáte slevu na nákup vybavení u specialistů na dětskou cyklistiku ve Skibi.cz. Uveďte do poznámky k objednávce kód BNK1604 a získejte slevu 10% na libovolné dětské oblečení na kolo nebo cyklistické doplňky v nabídce Skibi.cz. Neplatí pro kola a odrážedla. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi či slevami eshopu Skibi.cz. Akce platí do konce dubna 2016.

Více na http://www.bezpecnenakole.cz/…prdacke-kolo

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu