Hradec Králové má speciálku značky Apache

17.11.2014

„Bylo již na čase, neboť kamenný obchod, kde bychom mohli uceleně prezentovat kompletní sortiment značek distribuovaných naši firmou, nám chyběl,“ říká Lukáš Bárta, marketingový manažer firmy BP Lumen Úpice a provozovatel obchodu Barta.bike. Samotný výběr místa se ukázal jako nesnadný úkol. Chtěli jsme velký, světlý prostor v centru Hradce Králové, který by umožnil vkusnou prezentaci produktů a samozřejmě byl příjemný pro naše zákazníky. To se snad nakonec podařilo,“ dodal Lukáš Bárta.

Zákazníkovi nablízko

Naši snahou a cílem je dát zákazníkovi možnost si jednoduše vybrat v takzvané „výkladní skříni“ kol a elektrokol Apache a dalších značek dovážených firmou BP Lumen a moci si v klidu vše prohlédnout a vyzkoušet. Přitom mu chceme nabídnout to, co potřebuje: poradenství a servis. Do jisté míry také vytvořit komunitní prostředí, které k cyklistice patří. Zákazník je v podstatě obchodní partner, který nám také sděluje své potřeby. My se mu snažíme naslouchat a zohlednit jeho přání při dalším vývoji produktů. Tato přímá vazba nám doposud chyběla, neboť jsme především pouze výrobci a velkoobchodní dodavatelé.

Největší nabídka pro BMX

Firma BP Lumen se zároveň zaměřuje na distribuci několika značek kol a komponentů pro BMX a provozuje internetový obchod www.bmxstore.eu. Jeho kamennou základnou nyní bude právě hradecký obchod Barta.bike. Navíc Hradec Králové a okolí je pro BMX jezdce vyhlášenou oblastí díky velkému množství BMX parků.

Hned na rozjezd připravil obchod akci pro zákazníky v podobě 20% slevy na veškeré zboží (trvá do konce listopadu).

více na www.bartabike.cz

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu