Berounské bikové léto

6.5.2014

Berounský Cyklísek – 15.6.2014

První závod s názvem Berounský Cyklísek je určen všem dětem. Máte doma malého Jarouška Kulhavého nebo snad Terku Huříkovou? Vezměte své malé cyklisty v neděli 15.6.2014 do Berouna a užijte si společně celodenní rodinou akci spojenou s 2. ročníkem tohoto dětského závodu. Závod dětských odstrkovadel i dětských kol bude doplněn o bohatý doprovodný program a další soutěže určené celé rodině. Startovné je symbolické (předem v prodejně Cyklo Point Beroun pouhých 30 Kč, na místě v den závodu potom 80 Kč). Celá akce se uskuteční nedaleko centra, v kempu na břehu řeky Berounky. Více o závodě naleznete na www.facebook.com/…nskycyklisek

Berounská 10 MTB XC / Berounská desítka run – 21.6.2014

V sobotu 21.6.2014 startuje v Berouně na Zdejcině závod horských kol Berounská 10 MTB XC a zároveň také běžecký závod na stejné trati. Na baikery čekají tři členité okruhy, každý o délce 10 km vedoucí výhradně po lesních cestách a singltrecích v atraktivním prostředí nedaleko rozhledny Děd. Dámská část startovního pole bude mít trať o jeden okruh kratší. Běžci poběží jeden dle věku trať o vzdálenosti 100 m, 500 m, 1 km, 4 km a nejdelší 10 km. Každý závod je hodnocen individuálně, ale ten, kdo by si troufl dopoledne na běh a odpoledne se postavit na start MTB se může poprat o titul krále a královny Berounské 10. Tento titul získá závodník a závodnice s nejlepším součtem časů z obou závodů. Naopak pokud chcete pouze běžet, nebo jen závodit na horském kole máme pro vás připravenou finanční prémii 1.000 Kč za překonání historicky nejlepšího času trati. Nově jsme spustili registraci na www.berounskadesitka.cz ,kde se budou moci registrovat všichni bikeři. Registrace běžců bude až těsně před startem na místě závodu.

Berounská 24 hod MTB – 26.-27.7.2014 (mistrovství České republiky)

Asi největší bikovou událostí, kterou cyklo hobby team More Than Bikers bude letos pořádat je již 7.ročník Berounská 24 hod MTB. Ta se uskuteční v termínu 26.-27.7.2014 a jede se jako mistrovství České republiky. Zároveň byl tento závod zařazen do DEMA Československý seriál 24 hodin MTB. Máte-li odvážné srdce a bojovného ducha, přihlaste se na tento extrémní závod a poperte se se soupeři i náročnou tratí. Přihlásit se můžete na stránkách http://www.berounska24h.cz . Na 24 hodinovém závodě mohou startovat jak jednotlivci tak dvojice, nebo i čtyřčlenné týmy.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu