Seriál KPŽ otevřou tradičně Trans Brdy

16.4.2014

Letošní závod svojí účastí ozdobí i čerstvý vítěz nejtěžšího závodu dvojic na světě Cape Epic 2014, Kristián Hynek (Topeak Ergon). Loni do závodu odstartovalo více než 1400 mužů, žen a dětí všech věkových kategorií a pořadatelé věří, že se na startu sejdou bikeři opět v tak vysokém počtu.

Účastníci si mohou vybrat podle délky a náročnosti ze tří distancí

Hlavní trasa B měří 55 km, kratší trasa C 33 km a nenáročná Trasa D pro začátečníky a Rodinné týmy 26 km. Připravené jsou dětské závody Junior Trophy v 6 věkových kategoriích, včetně kategorie dětí na odrážedlech a celodenní doprovodný program pro děti i dospělé. Kromě hodnotných cen pro všechny vítěze má každý účastník šanci vyhrát osobní automobil ŠKODA Rapid Spaceback, který je hlavní výhrou letošní Finálové hry Kolo pro život. A na co se na trase Trans Brd a v zázemí u řeky v Letech u Prahy mohou příznivci horských kol těšit? Především na dokonalé služby pro závodníky zdarma, které jsou na té nejvyšší úrovni a jsou vizitkou celé série Kolo pro život.

Patří mezi ně

  • dobře značené a perfektně připravené trasy, které vedou kouzelnými zákoutími brdských lesů a kopečků s bohatě zásobenými občerstvovacími stanicemi na trati -‐
  • propracované zdravotnické zajištění na trati i v zázemí závodu. (Se závodníky vyrazí na trať i profesionální zdravotníci KPŽ na čtyřkolkách s přívěsy pro případný převoz zraněných s návazností na sanitní vozy a nemocnici. Stan první pomoci v zázemí.)
  • Depo Kooperativy, které nabídne mycí boxy na kola, bezplatnou úschovnu kola a servis kol od profesionálů, teplé sprch pro všechny závodníka a závodnice po dojezdu do cíle.
  • nový přívěs s Prádelnou Whirlpool, kde si lze nechat vyprat ušpiněné závodní dresy
  • za stravenky a poukázku na pití (v ceně startovného) se skvěle najíte a napijete u stánků Menu a Birell
  • v Modré zóně České spořitelny s jídelnou, kavárnou a relax zónou si můžete odpočinout, v klidu se najíst a popovídat si o zážitcích z absolvovaného závodu.
  • celodenní doprovodný program v Dětském klubu se spoustou her a soutěží: skákací hrad, Škola kola, pumptracková dráha, LEGO stánek se stavebnicemi LEGO a DUPLO
  • vše zdarma pro všechny děti, nejen závodníky
  • slavnostní vyhlašování všech vítězů na velkém pódiu, pěkné ceny a bohatá tombola
  • prodej zejména sportovního zboží partnerů KPŽ 2014 za zvýhodněné ceny

Ať už pojedete do Let u Prahy s vysokými závodními ambicemi nebo jen tak na pohodu, určitě si užijete nádherný jarní sportovní den. Vyplatí se přijet i bez kola, zábavu pro celou rodinu máme po celý den! Více informací a přihlášky k závodu najdete na: www.kolopro.cz

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu