SIGNATURES: PREMIÉRA MTB FILMU Z ČESKÉ PRODUKCE

21.3.2014
<p>Mountainbikový film Signatures je už téměř hotový, a tak je ten správný čas, abychom vás pozvali na premiéru. Uskuteční se 18. dubna v pražském klubu ROXY.</p>

Kluci z Fullface Productions (velký rozhovor s nimi najdete v dubnovém vydání časopisu Velo) odvedli za poslední rok pořádný kus práce a v cestě za tímhle snímkem projeli půlku světa.

Trailer: http://goo.gl/raRpN0

Vy se tak můžete těšit na jedinečné lokace, jako je Britská Kolumbie, Livigno, Indonésie, rakouské Alpy a Barcelona, stejně jako na Prahu, Krušné Hory, Milevsko nebo Bratislavu. Se svými nejlepšími výkony se pak představí elitní jezdci jako Szymon Godziek, Tomáš Slavík, Guido Tschugg, Tomáš Zejda, Michal Maroši, Johannes Fischbach, Jakub Vencl nebo László Gál.

O tom, že v Praze jsou párty divoké, se doslechli i jezdci a většina z nich účast na premiéře přislíbila. Dorazte proto také vy na bikovej mejdan, který Praha ještě nezažila! Máme pro vás nachystané welcome drinky, Red Bull a Jägermeister za akční ceny, výstavu fotek, autogramiádu jezdců a hlavně promítání, které bude zajištěno prvotřídní promítací technikou. Hned po slavnostní premiéře filmu budeme pokračovat divokou afterparty, kde k tanci a poslechu zahrají ti nejlepší DJs. Takže si zapište do diářů datum 18. dubna, protože o tohle rozhodně nesmíte přijít!

Co: Signatures: world premiere

Kdy: pátek 18. dubna 2014

Kde: Roxy Club, Dlouhá 33, Praha 1

V kolik: 21.00 hod.

Vstup: 100 Kč

Informace o filmu: www.redbull.cz/signatures

Facebook event: http://goo.gl/mpORax

Foto: Jan Kasl

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu