Bike Brno 2012 fotkou i textem – 2. díl

15.10.2012
<p>Mezinárodní cyklistický veletrh Bike Brno rozdělil vystavovatele i návštěvníky do několika skupin, rolí. Jedni přijeli ukázat novinky dosud neprezentované, druzí absolvovali jedno obchodní jednání za druhým, jiní přijeli vyprodat skladové zásoby a pojem veletrh si vyložili po svém. Další postřehy v obrazové podobě si prohlédněte v následující galerii.</p>

Stejně jako na řadě jiných veletrhů i na Bike Brnu soutěžily vystavené exponáty o ocenění. Do Bike Brno Prestige se přihlásilo 18 produktů ve čtyřech kategoriích.

Soutěž o „Nejlepší český výrobek“ vyhrála hned dvojice kol, silniční Pell´s R7 Aero Sram Red a pevný 29″ bike 4Ever Scanner XX. Druhou kategorii, „Nejlepší český výrobek – komponenty, příslušenství, doplňky“, vyhrál cyklistický komplet Atex Neon. Nejlepší design jízdního kola nese dle mezinárodní poroty Specialized S-Works Roubaix SL4. Poslední kategorie je zaměřena na poměr výkon/cena s přihlédnutím k designu, zde vyhrálo kolo Ghost Cagua 6591 s E:I shockem, tedy elektronicky ovládaným tlumičem.