29″ Giant Trance je zpátky

6.8.2018

Je libo karbon nebo hliníková slitina? Giant Trance 29″ bude k dispozici v obou provedeních. Od rámu se dočkáte 115 mm zdvihu tradičního odpružení Maestro fungující na bázi virtuálního čepu, pro vyšší tuhost je tu i karbonové horní vahadlo tlačící na tlumič s Trunnion úchytem. Zadní stavba zpevněná boostovou osou měří 435 mm, sklon hlavové trubky má 66,5°, sedlové pak 74,5°, do ovladatelnosti promlouvá i 44mm offset vidlice. Giant zde pokračuje ve spolupráci s DVO, kterého se dočkáte na top modelu. Na kole nemohou chybět teleskopické sedlovky, naladěné řízení s 35mm průměrem. Celkově jde o 3 karbonové modely, 2 hliníkové a to vše ve 4 velikostech.

Trance Advanced Pro 29 0 je nejvyšší model, celokarbonový rám, vidlice DVO custom-tuned Sapphire D1 34 29, tlumič DVO custom-tuned Topaz 2 T3, řídítka Truvativ Descendant carbon, teleskopická sedlovka RockShox Reverb, řazení a kliky Sram X01 Eagle, brzdy Sram Guide RSC, vlastní karbonová kola Giant TRX 0 29 WheelSystem

Druhý karbonový model je kompletně svěřen do rukou Foxu, vidlice Fox Float 34 Performance s Grip2 tlumením a tlumičem Float DPX2. Hliníkové díly řízení pochází z vlastní produkce Giantu. Dále na kole najdete sadu Sram GX Eagle, brzdy Sram Guide T a jejich karbonová kola Giant TRX 1 29 WheelSystem.

Nejdostupnější karbonový model má jméno Giant Trance Advanced Pro 29 2. Osazený je tlumičem Fox Float DPS Performance, vidlicí Fox 34 Rhythm, hliníkovými díly od Giantu, včetně karbonových kol Giant TRX 1 29, brzdy Guide T a řazení NX Eagle už jsou od Sramu.

 Nejvyšší hliníkový model Trance 1 skrývá pod oranžovým lakem hliníkovou slitinu. Odpružení Fox pochází z řady Performance Elite. Opět se zde setkáváme s díly Giantu, sadou Sram GX Eagle, karbonovými zapletenými koly Giant TRX 1 29.

Dokonce i základní model je vybaven 12rychlostní sadou řazení, Sram NX Eagle, odpružením Fox, díly Giant včetně hliníkových kol Giant XCT 29 s 25mm ráfkem a s brzdami Sram Guide T.

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu