S-Works Vent EVO Gravel

10.3.2022

Model S-Works Vent EVO přináší vynikající prodyšnost naší technologie Vent, která je špičkovou konstrukcí Body Geometry, do terénu. Jako nejnovější člen rodiny Vent se S-Works Vent EVO výkonem, odolností a technickými inovacemi vyrovná modelu S-Works Recon.

Už jste nás slyšeli říkat “Chladnější je rychlejší”, že? Model S-Works Vent EVO výs o tom přesvědčí. Je zde využita technická síťovina, která podporuje proudění vzduchu skrz oblast prstů, jazyk a mediální panel boty a udržuje nohy v pohodě i při těch nejnáročnějších výkonech.

Model S-Works Vent EVO se dokáže přizpůsobit široké škále profilů nohou díky zcela novému tvaru kopyta a inovativním kombinacím materiálů. Propracovaná síťovina a panely Dyneema® zajišťují pevné usazení nohy s maximální ventilací.

Body Geometry zde podporuje podélnou podporu klenby, metatarzálního výstupku a Varus klínu. Společně tak zvyšuje efektivitu, optimalizuje zarovnání kyčle, kolena a chodidla a snižuje rizika zranění.

Ventilační otvory ve špičce vtlačují vzduch dovnitř přední části boty a nasměrují jej kolem tvých chodidel, zatímco nová konstrukce síťového svršku a jazyka umožňují, aby vzduch volně proudil skrz botu – což napomáhá jak při chlazení, tak při odpařování potu. Síťovina je současně doplněna o vrstvu Dyneema® Mesh, aby bylo zachováno jisté spojení s chodidlem a dokonalý přenos síly skrze podrážku XC FACT s indexem tuhosti 13.0

(tz)

foto Specialized

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu