Vyhraj helmu Uvex rise cc v dárkovém boxu!

7.4.2022

Značka Uvex vyslala do světa limitovaný počet helem Uvex rise cc ve stylovém dárkovém balení. A vy můžete mít jedno z nich doma!

Černý dárkový box, ve kterém je ukryta helma Uvex rise cc v hodnotě 3.499 Kč, je výjimečný zejména tím, že jediný způsob, jak jej získat, je hrát o něj u jednoho z prodejců Uvex. Tohle konkrétní dárkové balení totiž není určeno k prodeji.

O co se hraje?

Stylový dárkový box obsahuje silniční helmu Uvex rise cc. Jedná se o novinku od značky Uvex, jež v první řadě zaujme svoji štíhlou siluetou a matným povrchem. Jezdci samotnému pak nabízí nízkou hmotnost a vynikající úroveň bezpečnosti. Model Uvex rise cc je v prodeji ve dvou velikostech a čtyřech barevných variantách. K dostání je rovněž verze Uvex rise cc Tocsen s integrovaným senzorem pádu.

Jak se mohu zapojit do soutěže?

Soutěž o dárkový box je vypsána v rámci České republiky u šesti vybraných prodejců Uvex a přihlásit se do ní můžete prostřednictvím jejich Instagramového profilu. Celkově se tedy hraje o šest boxů. Podmínky soutěže sice stanovují, že dárkový box můžete vyhrát pouze jeden, ale registrací na více Instagramových profilech zvýšíte svoji šanci na výhru. Registrovat se a posílat své soutěžní tipy můžete od 7. dubna do půlnoci 21. dubna 2022.

Kde se soutěží?

Do soutěže je možné se registrovat na Instagramových profilech těchto prodejců Uvex:

Český ráj outdoor

SportObchod

Kolovna

KURsport

Koloshop.cz

Kupkolo.cz

Přejeme vám hodně štěstí!

(tz)

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu