VELO CAMP 2020

Velo camp 2020 je z důvodu koronavirové infekce a státem nařízené karantény zrušen. Omlouváme se,

děkujeme za pochopení a budeme se na vás těšit příští rok.

 

Rekreační středisko Nová Louka

Již pouhá zmínka o letošním Velo campu naplnila beze zbytku ubytovací kapacitu v bungalovech a hlavní budově. Pro zájemce jsou k dispozici pouze dřevěné chatky, a to 13 čtyřlůžkových a 3 třílůžkové. V každé chatce jsou dvě palandy s lůžkovinami, jedna elektrická zásuvka a jedno světlo. Sociální zařízení je v hlavní budově.

 

Poznáme kraj husitů. Při pohledu na mapu České republiky se vždy, když hledáme místo pro další Velo camp, stále obtížněji volí dosud nenavštívená lokalita. Těch zajímavých je, pravda, celá řada, ale pak začínají sítem požadavků postupně propadat – někde je ubytování hluboko pod standardem, na který jsou účastníci zvyklí, jinde nedostatečná kapacita, další má provozovatele, se kterým se nelze dohodnout, jinde je po první telefonické všechno téměř jasné, stačí ale první krátká návštěva a dohoda je v troskách. O to více potěší, když všechno vyjde „na první dobrou“ jako v případě rekreačního střediska Nová Louka. To se nachází se uprostřed smíšených lesů chráněné přírodní oblasti Písecké hory, které dostaly název podle nedalekého města s nejstarším kamenným mostem. Ten může být cílem vlastivědné vyjížďky stejně jako zámek Orlík, hrad Zvíkov, rozhledna Vysoký Kamýk, krokodýlí ZOO Protivín či ZOO Tábor. K tomu přidejte zajímavě profi lovaný kraj v sousedství vltavských břehů, přátelské prostředí kempu, jako již po několikátý rok i možnost koupání v rybníku, který je součástí areálu, výbornou domácí kuchyni – a program na začátek května je víceméně pohromadě. A kdo chce vidět, jak vypadá ‚Tálínskej rybník, když se nahání’, bude ho od zážitku dělit jen šest kilometrů.

VELO CAMP JE SYNONYMEM POHODY JIŽ 20 LET!

Chcete-li s bikery ze všech koutů republiky a s redakcí časopisu Velo prožít čtyři dny společným nezávodním ježděním a objevováním nových trailů vybraných místními cyklisty, neváhejte a přihlaste se na již 21. ročník oblíbené akce Velo camp, jejíž synonymum je jediné – oslava jízdy na horském kole, a to v průběhu čtyř dnů.

 

 

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE O VELO CAMPU 2019

Informace a přihláška na velocamp@vpress.cz

CENA

(zahrnuje ubytování, stravu, připravené trasy, možnost mytí kol, hlídání kol, služby profesionálního mechanika, kulturní program – hudba, besedy apod.)

2950 Kč/osoba za ubytování v chatce

ostatní možnosti vyprodány

Storno poplatky:

* 7–14 dnů před konáním akce – 50 %

* méně než 7 dnů – 100 %

 

Menu