Veletrh FOR BIKES láká na novinky i bohatý program

23.1.2024

Už počtrnácté proběhne v halách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA cyklistický veletrh FOR BIKES. I letos slibuje plno novinek a ještě více zajímavostí ze světa cyklistiky. Seznámit se s nimi mohou návštěvníci ve dnech 22. až 24. března.

 

Jako tradičně budou haly výstaviště hostit expozice významných značek prezentujících své novinky a trendy, a to jak z odvětví sportovní, tak i rekreační cyklistiky. Nebude chybět ani možnost testování elektrokol v Hale 4, kde si mohou zájemci vyzkoušet velké množství modelů. Pro děti budou připraveny testovací zóny a jednou z letošních novinek veletrhu bude také zóna pro start upy, kde se budou prezentovat nejnovější technologie.

A kdo přijede na veletrh na kole, může využít služeb dvou servisních míst, která budou po celou dobu k dispozici.

 

 

Ti, kteří rádi cestují na dvou kolech, ocení cestovatelský festival, který bude součástí doprovodného programu veletrhu o víkendu 23. a 24. března. Zde bude možné načerpat inspiraci či rady od světových cestovatelů.

 

 

Co ještě najdete na veletrhu? PVA EXPO PRAHA nabídne velkou zónu Hot Wheels s novou dvojitou minirampou, v níž si budou moci zajezdit i příchozí návštěvníci. Kola a koloběžky budou zdarma k zapůjčení. V sobotu se v Hot Wheels minirampě bude konat SCOOTSHOP.CZ KICK OF SEASON MINIRAMP JAM na freestyle koloběžkách pod taktovkou vystavovatele Scootshop.cz obchodu. Na své si přijdou i nejmenší. V zóně bude po celou dobu veletrhu připravena sekce plná Hot Wheels hraček. Letošní novinkou bude představení modulárního pumptracku od světového výrobce, firmy Parkitect.

 

 

Kdo se chce setkat s významnými osobnostmi světa cyklistiky i mimo něj, neměl by si nechat ujít připravovaný program v Hale 3. Tam se také dozví mnoho zajímavých informací z oboru. A kdo si chce zazávodit, může se přihlásit na cyklistický závod na horských kolech MTB FOR BIKES 2024. Trať o délce zhruba 45 kilometrů povede z výstaviště do Letňanského lesoparku a zpět. Závodníci mohou soutěžit v sedmi kategoriích.

Stále to není vše. Veletrh FOR BIKES dlouhodobě pomáhá potřebným díky spolupráci s projekty Kola pro Afriku a Cesta za snem. Letos bude ještě více možností, jak lze pomoci, a to díky rozšíření spolupráce s projektem Dejme šanci dětem. Návštěvníci mohou do Letňan přivézt nepotřebná kola všech typů a velikostí, kterým bude vdechnut nový život a budou předána tam, kde pomohou. Organizátor veletrhu, společnost ABF, a.s., který se dlouhodobě zabývá tématem udržitelnosti, recyklace a ekologie, přemění spolu s partnery odložená kola na funkční dárky pro děti v dětských domovech a na dopravní prostředky pro školáky v Africe.

Podrobnosti o veletrhu najdete na www.forbikes.cz.

(tz)

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu