Thule Epos – jde vůbec ještě praktičtěji?

24.4.2023
Thule Epos je nový, plně skládací a sklopný nosič kol na tažné zařízení s inovativním teleskopickým systémem uchycení kol. Dokáže přepravit kola jakéhokoli typu a velikosti – ať už jde o horská, gravely nebo elektrická.

 

Stěžejní inovací je u nosiče Thule Epos flexibilita a snadné použití díky unikátním individuálním teleskopickým ramenům. Ta jsou vybavena otočnou hlavou a zesílenými popruhy, které nabízejí četné možnosti bezpečného upevnění kola jakéhokoli typu. Thule Epos umožní připevnění za rám v jakémkoli místě nebo za zadní kolo bez kontaktu s rámem. Jde o odolný a velkokapacitní nosič, který unese kola až do hmotnosti 30 kg/ks, přičemž celkem pojme až tři. Nevadí mu ani namontované blatníky a nosiče. Rychlé, snadné a bezpečné nakládání a vykládání kol znamená více času na jízdu na nich.

 

 

Montáž vyžaduje minimální úsilí, upevnění nosiče k vozidlu je velmi jednoduché. Kola se nakládají a vykládají také snadno, nezávisle na sobě bez nutnosti plánovat, v jakém pořadí bude vykládka probíhat. Po naložení nosiče bude kufr vozu stále přístupný díky chytrému sklápěcímu mechanizmu. Bez naložených kol jsou ramena nosiče naplocho sklopená, takže kufr je přístupný i bez nutnosti nosič odklopit. Thule Epos je také plně skládací pro snadnou přepravu a skladování, když se zrovna nepoužívá.

 

 

„Jsme nadšeni, že můžeme představit tento revoluční a náš patentově nejvíce chráněný nosič, který dělá přepravu jakéhokoli typu kola snadnější než kdykoli předtím. Proces instalace vyžaduje minimální úsilí a nakládání a vykládání kol je neuvěřitelně jednoduché – už žádné další výmluvy, proč příští víkend nevyrazit na kola,“ říká Baptiste Chaussignand, Director Product Management Bike category ve společnosti Thule.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu