Voňavé mazivo na vidlice a teleskopky od Joe’s

před 2 týdny
Čistič a mazivo v jednom pro odpružení a teleskopické sedlovky se ihned po otevření plastové lahve přihlásí příjemným ovocným parfémem. Uzávěr umožňuje dobře dávkovat olej po kapkách na kluzáky. Nejprve je ale nutné řádně lubrikant v lahvičce proklepat. Jednotlivé složky se od sebe totiž oddělují.

 

 

Kluzáky jsme nejprve poctivě vyčistili hadrem a pak jsme nanesli lubrikant, nechali několik minut působit a několikrát propružili vidlici a tlumič či stlačili teleskopickou sedlovku do zdvihu a zpět. Lubrikant vytáhl nečistoty, které jsme napoprvé nebyli schopni odstranit, a my je jak na zlatém podnose mohli otřít. Gufera byla již tímto byla promazaná, ale výrobce doporučuje provést tento krok opakovaně, dokud nedojde k úplnému vyčištění.

 

 

Použití lubrikantu bylo citelné především na chodu vidlice. Ten byl jemnější, pocitově vzrostla citlivost. Obzvlášť poté, kdy jsme prostředek použili na kolech, která přišla do testu a byla předtím evidentně delší dobu skladována a častěji myta.

 

 

Joe’s Suspension & Dropper Post Smoother je nejen funkčním čističem a lubrikantem, ale vlastně i příjemným osvěžovačem vzduchu ve vaší dílně či bytu, když se zrovna staráte o svůj bike.

Připravil: Ondřej Bílek


TECHBOX

  • objem 125 ml
  • cena 220 Kč

web produktu

 

plus

  • perfektně čistí
  • zjemnění chodu odpružení a teleskopických sedlovek

 

minus

  • kosmetická drobnost – nutnost proklepat před použitím

FOTOGALERIE

 


 

 

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu