Gel? Tyčinka? Ne! Energetické želé Enervit Carbo Jelly C2:1

před 3 týdny

TEST energetické želé Enervit Carbo Jelly C2:1

Energetické bezlepkové želé s obsahem 30 g sacharidů a vitaminem B1 pro příjem energie během dlouhotrvajícího nebo vysoce intenzivního výkonu – tolik praví popis sáčku, jehož obsah na omak připomínal modelínu. Sacharidy v kombinaci glukózy a fruktózy odpovídají optimálnímu poměru 2:1 pro maximalizaci příjmu energie z pohledu fyziologických zákonitostí organizmu.

 

Výrobce uvádí i nulový obsah bílkovin a tuků pro snadnou absorpci a doplňuje doporučení pozřít jedno až dvě želé během každé hodiny intenzivního a dlouhotrvajícího výkonu.

 

 

 

Nečekejte, že vám zde předhodíme informace, o kolik se prodloužila naše trasa díky doplnění energie z tohoto želé. Ani odborné zhodnocení složení. Na to nemáme dostatečné vědomosti. Spíše jsme se soustředili na fakt, jak je tento doplněk poživatelný – zaujalo nás, že nejde ani o tyčinku, která se někdy hůře rozmělňuje v ústech, ani o gel, kterým se člověk při troše nepozornosti snadno upatlá.

 

 

Příjemné bylo, že želé Carbo Jelly ani po několika hodinách v kapse dresu, kde bylo vystaveno teplu, nezměnilo svou konzistenci. Můžete se tedy spolehnout, že i při vysokých teplotách dokážete obsah sáčku dostat ven z obalu velmi snadno a i bez kouzelnických fíglů celý. K otevření sáčku není třeba síly, sáček má „nastřižený“ bok. Stačilo jej za jízdy chytit mezi zuby a bylo otevřeno.

Konzistence opravdu připomínala želé, v puse se pohodlně rozplynula bez jakýchkoli náznaků hrudkování nebo lepení se na patro. A co víc, pokaždé, když jsme tento produkt ochutnali, vybavil se nám pocit, že jíme gumové medvídky. A uznejte, že těch se dá sníst spousta… Prostě lahodný a dokonale poživatelný doplněk stravy, který prakticky nevyžadoval zapíjení vodou.

 

 

Snad jediné, co mu lze vytknout, je jediná dostupná příchuť, ale na druhou stranu je jen málo cyklistů, kteří by pohrdli chutí tropického ovoce.

Připravil: Eda Pinkava


TECHBOX

  • hmotnost 50 g
  • cena 87 Kč

webové stránky produktu

 

plus

  • praktický, snadno otevíratelný obal
  • snadné požití
  • nepřeslazená chuť, která se jen tak nepřejí

 

minus

  • jediná dostupná příchuť

FOTOGALERIE

 


 

 

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu