Čisticí prostředek na kola pro ženy? Ano – Cyklostar Limited Edition Ladies Bike

10.2.2024
Na kole nejezdí jen muži – a stejně tak se o něj nestarají jen muži. Domácí výrobce čisticích a konzervačních prostředků Cyklostar to dobře ví, a tak obohatil sortiment o „dívčí“ produkt Ladies Bike.

Jeho složení vychází z osvědčeného modelu Extra Carbon, měl by tedy nabídnout dostatečnou sílu v boji proti nečistotám, ale současně šetrnost ke komponentům, karbonovým částem a laku. Co jej odlišuje, je aromatická složka tutti frutti a zbarvení pěny dorůžova.

 

 

Při testu nás čekal stejný pracovní postup jako u „klasiky“. Aplikátor vytvoří hustou pěnu, ta pokryje čištěné části a dobře vzlíná a proniká i do hůře dostupných prostor. Po potřebném čase nutném k působení aktivních látek stačilo vzít kartáč nebo košťátko, dokončit mechanickou část očisty. A pak opláchnout vodou a hotovo. Účinnost byla při dodržení pracovního postupu dostatečná pro lehkou každodenní údržbu, měsíční prověřování potvrdilo i šetrnost k laku a komponentům.

 

 

 

U silnější či dlouhodoběji „budované“ vrstvy nečistot, typicky převodník, růžový nádech vzal při práci za své, lehká vůně po smytí ale zůstala. A tak ač nejsme ženy, tenhle produkt jsme si oblíbili.

Připravil: Eda Pinkava


TECHBOX

  • objem 500 ml
  • cena 161 Kč

web produktu

 

plus

  • efektivní čištění kola
  • šetrnost k laku a komponentům
  • aroma

 

minus

  • nenalezeno

FOTOGALERIE

 


 

 

 

 

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu