Termíny 24. ročníku KPŽ zveřejněny

18.10.2022

V pátek 14. 10. proběhlo tradiční a oficiální ukončení v pořadí již 23. sezony Kolo pro život, na kterém byly poprvé zveřejněny termíny a lokality pro nadcházející sezonu. Moc rádi Ti všechny změny nyní objasníme a prozradíme, kdy se bude možné na jednotlivé závody přihlásit.

NOVÁ LOKALITA NA JIHU ČECH

Největší novinkou, která nás v roce 2023 čeká, je pátá zastávka, která se bude konat v Hluboké nad Vltavou. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu se skvělým zázemím ve sportovním areálu včetně lanového parku a jiných aktivit. Trasy se dostanou i do jinak nepřístupné obory, Family jízda povede částečně po cyklostezce Hluboká – České Budějovice. Máte se na co těšit.

PROČ CHYBÍ NMNM?

V nedávno rozeslaném dotazníku po sezoně se akce ve Vysočina Areně umístila na druhém místě v popularitě KPŽ termínovky. Pokud by to bylo jen na nás, tak by závod zůstal v termínové listině, ale bohužel to aktuálně neovlivníme. V roce 2024 bude ve Vysočina Areně MS v biatlonu a areál bude procházet rekonstrukcí, která nedovolí uspřádání KPŽ. Počítáme, že se do této lokality vrátíme.

VRACÍME SE DO STŘÍBRNICE NEDALEKO KRALICKÉHO SNĚŽNÍKU

Vyrovnáváme počet závodů na Moravě a ve středních Čechách. 22. července se vrátíme do Stříbrnice, kde jsme byli poprvé v roce 2021. Důvodem pro návrat je zpětná vazba od závodníků a výkonnostních jezdců z tras B a C, která nás přesvědčila, že bychom se sem měli vrátit. Velkým lákadlem bude také to, že ve stejný termín tu proběhne i závod T- Mobile České Enduro Serie. Těšit se tak můžeš na parádní výhledy, boží tratě a víkend plný cyklistiky. A pokud zrovna nebudeš závodit, můžeš se přijít kouknout na enduro a pořádně za fandit.

KDY SE ZAČNE PRODÁVAT STARTOVNÉ?

1. listopadu bude spuštěn prodej permanentek na e-shopu, přihlášení na jednotlivé závody pak bude možné na začátku roku 2023. Na e-shopu bude také zveřejněn dárkový voucher na jedno startovné, kterým bude možné potěšit své blízké na Vánoce.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhej kontaktovat na našich sociálních sítích nebo na info@kolopro.cz

Tým KPŽ

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu