Plovoucí zorník brýlí? Spect představuje řadu FLOW 2.0

4.10.2023
Když na kole drtíte trail, potřebujete, aby vaše brýle zůstaly maximálně stabilní a zároveň jejich usazení bylo komfortní. Odpovědí může být FLOW 2.0, patentovaná technologie společnosti Spect Eyewear.

 

Výrobce brýlí Spect uvádí, že je jeho posláním vylepšovat sportovní brýle. V roce 2019 toho dosáhl s patentovanou technologií FLOW. Zmíněné inovativní řešení ale letos přichází ve verzi 2.0. Na jezdce, ale i na další sportovce tak má čekat adaptivní sklo, zaměřené na maximální pohodlí a vysokou stabilitu.

 

 

Technologie volně plovoucího skla

Spect u řady FLOW 2.0 uvádí, že jde o dva režimy kombinované v jednom. Snadno lze přepínat mezi aktivovaným a deaktivovaným pohybem skla. V aktivovaném režimu sklo poskytuje jezdci vylepšenou ventilaci. Plovoucí sklo zároveň dokáže absorbovat nárazy. Tento přístup má zajistit jasný výhled a přinést odolnost proti tlaku vzduchu při jízdě. Deaktivovaný režim pak nabízí všestrannou ochranu díky přiléhavému designu. Model FLOW 2.0 má taktéž lépe odolávat mlžení.

 

 

Všestranné možnosti nastavení

Pro zajištění bezpečného usazení a zabránění nepohodlného kontaktu s přilbou se výrobce zaměřil také na přesně tvarované konce stranic. Pryžové konce těchto brýlí Spect jsou vybaveny pružným drátěným jádrem. Toto konstrukční řešení má umožnit rychlé a snadné nastavení stranic každému jezdci nehledě na tvar obličeje a spánků. Brýle tak mají pevně držet i bez toho, aby tlačily.

 

Udržitelné materiály

Spect se u řady FLOW 2.0 spoléhá výhradně na materiál G850, který je vyroben na biologické bázi. G850 má zvládnout kombinaci vlastností, jako je lehkost, pružnost a navíc je antialergický.

 

Zaujaly vás tyto nové brýle? Pak vězte, že pořídit je můžete zde

 

 

(pr)

připravil: Martin Kuška

FOTOGALERIE

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu