Španělská kola MMR po čtyřech letech na For Bikes

18.3.2023
Na veletrhu For Bikes, který se uskuteční od pátku 24. března do neděle 26. března (vždy 10.00–18.00 hod. v pražských Letňanech na výstavišti PVA Expo Praha), se představí mimo jiné novinky španělské značky kol MMR.

 

 

Těšit se můžete na novinky ze všech kategorií, tedy silničních, horských, gravel i elektrických kol. Největším tahákem má ambice se stát model MMR Kenta SL Factory Racing Team, který je oficiálním kolem španělského továrního týmu MMR, a také model Adrenaline SL 30 Caja Rural Team, silniční speciál, na kterém závodí v barvách mezinárodní sestavy Caja Rural-Seguros RGA i čeští jezdci Daniel Babor, Tomáš Bárta a Michal Schlegel. Na své si však přijdou i hobby jezdci či úplní začátečníci, kteří se chtějí spolehnout na své kolo od prvního kilometru. Značku najdete v hale 3 v sektoru 3C, hned vedle koho? Hned vedle našeho časopisu 😉

Doplňme, že již několik let je výhradním dovozcem MMR pro Česko a Slovensko společnost T.S.Bohemia. Závodníci pro ni nahráli i pozdrav, který můžete vidět na serveru YouTube.

(tz)

 

FOTOGALERIE

 

 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu