Skládejte s Velem 8/2021

26.10.2021

SKLÁDEJTE S VELEM 2021

Ročník 2021 oblíbené soutěže o ceny je tu. TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍMTB SADU POC V CENĚ 22 150 Kč!

TÉMA 2021 – Unikátní technická řešení

V TOMTO ČÍSLE CHCEME VĚDĚT: specifickou technologii odpružení zadní stavby – název a výrobce

MALÁ NÁPOVĚDA: Inteligentní odpružení, které při práci používá…

Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz.

Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.

UZÁVĚRKA PRO ODPOVĚDI DO TOHOTO KOLA JE 30. 11. 2021!

TENTO MĚSÍC JE VE HŘE:

Brýle Ekoï Twenty

Značka Ekoï je na cyklistickém trhu již dlouho etablovaná, její produkty používají i profesionální týmy. Brýle Twenty byly vyvinuty k 20. výročí fi rmy, jsou letošní novinkou. Zaujmou originálním tvarem, rozhodně nejde o design, o němž lze říci, že je jedním z řady. Model Twenty je vyráběn v Itálii (rámeček) a Francii (zorník). Na výběr je široká škála nejen barev rámečků, ale hlavně provedení fotochromatických zorníků – ty lze navíc dokoupit i samostatně. Vedle schopnosti přizpůsobit se intenzitě světla se pochlubí UV ochranou, odpuzováním vody, ochranou proti poškrábání, úpravou Mirror Coating pro eliminaci oslnění jasným světlem a zlepšení viditelnosti, a hlavně technologií HD zvyšující kontrast, zesilující barvy a lépe prokreslující detaily.

cena 3837 Kč

www.ekoi.cz

TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍ

MTB SADU POC V CENĚ 24 150 Kč!

POC KORTAL RACE SPIN

Technologiemi nabitá přilba pro endurové radovánky. Pod zesílenou ochranou exponovaných míst ukrývá technologii MIPS snižující rotační pohyby přenášené na mozek při nárazu, reflektor Recco a integrovaný čip NFC Medical ID. V něm jsou nahrány všechny potřebné informace o vás. Přilba má polohovatelný kšilt, rozumí si se sjezdovými brýlemi a má i certifikaci pro použití na elektrokole.

cena 6890 Kč

 

 

 

 

 

POC Devour

Kde jsou sjezdové brýle nadbytečné a sluneční nedostatečné, tam se hodí novinka POC Devour. Kombinuje výhody obou zmíněných řešení, tedy výbornou ochranu a lehkost. Nastavitelný nosník i stranice, odvětraný zorník s technologií Clarity a ochranou proti přilnutí nečistot a poškrábání, to vše slibuje maximální spokojenost. Brýle nejlépe padnou s trail/enduro přilbou POC Kortal. Dodávány jsou se zabarvenou a čirou čočkou.

cena 6790 Kč

 

 

 

 

POC SPINE VPD AIR BACKPACK 13

Batoh o objemu 13 l s integrovaným chráničem páteře splňujícím normu EN 1621-2. Upínací systém zajišťuje stabilní pozici a zároveň neomezuje v pohybu a netlačí v pase. Optimální umístění vnitřních oddílů umožňuje rovnoměrné rozložení zátěže, což přispívá k většímu pohodlí jezdce. Batoh je kompatibilní s rezervoárem do objemu 3 l, na batoh lze připnout přilbu, jak XC, tak i integrální.

cena 4590 Kč

 

POC JOINT VPD 2.0 KNEE/JOINT VPD 2.0 ELBOW

Kolenní a loketní chrániče poskytují díky poddajnému ochrannému materiálu VPD 2.0 fantastickou volnost pohybu a zvýšenou ochranu pevnou skořepinou. Míra tlumení nárazů splňuje i nejnáročnější standardy EN1621-1 LEVEL 2.

cena 3190/2690 Kč (kolena/lokte)

www.pocsports.com

 

Správná odpověď z minulého čísla: 

Motion Ride E18Za společností Motion Ride stojí jedno jméno – Matthieu Alfano. V roce 2013 se rozhodl využít své technické znalosti a dovednosti a zkonstruovat odpruženou vidlici zcela jiné koncepce, která by vyřadila ze hry limity klasických pojetí. Přesněji hlavně jeden. Hned v roce 2013 se objevil patent odstraňující vliv brzdění na pružení (stoprocentní opora proti noření). A touto předností se Motion Ride chlubí ve všech svých generacích. Trvalo dlouhých pět let, než byly veřejnosti představeny a nabídnuty produkční modely E18 a E18+ – po 30 testovacích předchůdcích v roce 2016. Tehdy je poprvé mohla vyzkoušet i média. Značka nabízí dost zdvihu i pro trailová kola a enduro (140–170 mm, 27,5“ i 29“), vidlice ctí současné standardy boostové osy a kónického krku, konstrukční výšky i off setu. Materiály jsou karbon (spodní nohy a listová pružina s nastavitelným předpětím) a hliníkové slitiny, i tak se hmotnost přehoupla přes 2000 g. Tlumič je navržen speciálně pro Motion Ride a má nastavitelný útlum odskoku a pomalou kompresi ve třech krocích.

 

GRATULUJEME VÝHERCI Z MINULÉHO KOLA:

Na pár vložek do bezdušových plášťů Tannus Armour Tubeless (990 Kč/1 ks) se může těšit Igor Špelina.

VŠEM DRŽÍME PALCE DO DALŠÍCH KOL!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž začala ve Velu 1/2021 a skončí ve Velu 9/2021, celkem tedy čítá devět kol. Pro zařazení do slosování o hlavní výhru – set produktů POC – musíte poznat alespoň sedm objektů. POZOR: pro převzetí hlavní ceny musíte předložit všech devět kontrolních kupónů (pravý spodní roh této dvoustrany). Každý měsíc jsou losovány i doplňkové ceny, a to ihned po uzávěrce kola. Výherci jsou kontaktováni redakcí, svá jména najdou v dalším vydání Vela. Redakce si vyhrazuje právo na změny.

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu