Skládejte s Velem 7/2021

23.9.2021

SKLÁDEJTE S VELEM 2021

Ročník 2021 oblíbené soutěže o ceny je tu. TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍMTB SADU POC V CENĚ 22 150 Kč!

TÉMA 2021 – Unikátní technická řešení

V TOMTO ČÍSLE CHCEME VĚDĚT: výrobce neobvyklého předního odpružení

MALÁ NÁPOVĚDA: zkoušíme vaši pozornost, letos jste o něm už četli ve Velu

Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz.

Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.

UZÁVĚRKA PRO ODPOVĚDI DO TOHOTO KOLA JE 18. 10. 2021!

TENTO MĚSÍC JE VE HŘE:

vložky do bezdušových plášťů TANNUS ARMOUR TUBELESS

Snadná instalace, minimální hmotnost a výrazné navýšení ochrany proti defektu, to jsou vložky Tannus Armour Tubeless do bezdušových plášťů. Díky konstrukci neabsorbují tmel, v nejširším místě mají 20 mm ochranného materiálu. Podílejí se i na podpoře adheze a snížení valivého odporu. Pořídit je lze pro rozměry 27,5“ i 29“. Na výherce samozřejmě čeká pár ve zvoleném rozměru. cena 990 Kč

www.cyklosvec.cz

TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍ

MTB SADU POC V CENĚ 24 150 Kč!

POC KORTAL RACE SPIN

Technologiemi nabitá přilba pro endurové radovánky. Pod zesílenou ochranou exponovaných míst ukrývá technologii MIPS snižující rotační pohyby přenášené na mozek při nárazu, reflektor Recco a integrovaný čip NFC Medical ID. V něm jsou nahrány všechny potřebné informace o vás. Přilba má polohovatelný kšilt, rozumí si se sjezdovými brýlemi a má i certifikaci pro použití na elektrokole.

cena 6890 Kč

 

 

 

 

 

POC Devour

Kde jsou sjezdové brýle nadbytečné a sluneční nedostatečné, tam se hodí novinka POC Devour. Kombinuje výhody obou zmíněných řešení, tedy výbornou ochranu a lehkost. Nastavitelný nosník i stranice, odvětraný zorník s technologií Clarity a ochranou proti přilnutí nečistot a poškrábání, to vše slibuje maximální spokojenost. Brýle nejlépe padnou s trail/enduro přilbou POC Kortal. Dodávány jsou se zabarvenou a čirou čočkou.

cena 6790 Kč

 

 

 

 

POC SPINE VPD AIR BACKPACK 13

Batoh o objemu 13 l s integrovaným chráničem páteře splňujícím normu EN 1621-2. Upínací systém zajišťuje stabilní pozici a zároveň neomezuje v pohybu a netlačí v pase. Optimální umístění vnitřních oddílů umožňuje rovnoměrné rozložení zátěže, což přispívá k většímu pohodlí jezdce. Batoh je kompatibilní s rezervoárem do objemu 3 l, na batoh lze připnout přilbu, jak XC, tak i integrální.

cena 4590 Kč

 

POC JOINT VPD 2.0 KNEE/JOINT VPD 2.0 ELBOW

Kolenní a loketní chrániče poskytují díky poddajnému ochrannému materiálu VPD 2.0 fantastickou volnost pohybu a zvýšenou ochranu pevnou skořepinou. Míra tlumení nárazů splňuje i nejnáročnější standardy EN1621-1 LEVEL 2.

cena 3190/2690 Kč (kolena/lokte)

 

www.pocsports.com

 

Správná odpověď z minulého čísla: 

Převodovka Pinion Pinion je německá značka převodovek určených pro jízdní kola – nejen horská, najdete ji od elektrokol po trekkingy, gravely a podobně. Nabídka se dělí na řadu P a C s tím, že P je brána jako high-end. Model P1.9 CR je připraven pro kola na dojíždění do práce, městská kola a podobně, P1.9 XR už míří i na horská kola a elektrokola, má lehčí provedení. P1.12 je model pro výlety a maratony, převodový rozsah překonává tradiční systém 2×10, respektive má 12 převodů s rozsahem 600 %. P.18 cílí na trekkingová kola s jemnějším odstupňováním 18 převodů a rozsahem 636 %. Pokud se podíváme na více známou, dostupnější „céčkovou“ řadu, najdeme tři záznamy: městský model C1.6, (e-)MTB model C1.9XR, který je opět odlehčený a s rozsahem 568 %, a ve fi nále C1.12 převážně pro trekking s převodovým rozsahem 600 %.

GRATULUJEME VÝHERCI Z MINULÉHO KOLA:

Luxusní řetěz KMC X-11-SL DLC v ceně 2590 Kč a v barvě dle vlastního výběru získává Pavel Mižič.

VŠEM DRŽÍME PALCE DO DALŠÍCH KOL!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž začala ve Velu 1/2021 a skončí ve Velu 9/2021, celkem tedy čítá devět kol. Pro zařazení do slosování o hlavní výhru – set produktů POC – musíte poznat alespoň sedm objektů. POZOR: pro převzetí hlavní ceny musíte předložit všech devět kontrolních kupónů (pravý spodní roh této dvoustrany). Každý měsíc jsou losovány i doplňkové ceny, a to ihned po uzávěrce kola. Výherci jsou kontaktováni redakcí, svá jména najdou v dalším vydání Vela. Redakce si vyhrazuje právo na změny.

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu