Skládejte s Velem 6/2021

17.8.2021

SKLÁDEJTE S VELEM 2021

Ročník 2021 oblíbené soutěže o ceny je tu. TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍMTB SADU POC V CENĚ 22 150 Kč!

TÉMA 2021 – Unikátní technická řešení

V TOMTO ČÍSLE CHCEME VĚDĚT: druh/určení produktu a jméno výrobce

MALÁ NÁPOVĚDA: možný vrah přehazovaček.

Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz.

Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.

UZÁVĚRKA PRO ODPOVĚDI DO TOHOTO KOLA JE 9. 9. 2021!

TENTO MĚSÍC JE VE HŘE:

řetěz KMC X-11-SL DLC

Série DLC představuje nový standard špičkových řetězů KMC. Technologie X-SL (zahrnuje i duté čepy) zaručuje minimální hmotnost (231 g), přináší nejlehčí řetězy ve své třídě. Povrchová úprava DLC snižuje tření a umožňuje jemnější kontakt s ozubením, což jsou základy pro rychlé a precizní řazení. Hlavní část řetězu byla vytvrzena nad hodnotu HV2500 pro maximální životnost. Řetězy DLC jsou nabízeny v několika barevných kombinacích, mají 118 článků, jsou kompatibilní se systémy Shimano, Campagnolo i Sram a optimalizovány pro řazení 1/2×11. Vedle funkčnosti jde i o povedený designový doplněk.

cena 2590 Kč

www.cyklosvec.cz

TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍ

MTB SADU POC V CENĚ 24 150 Kč!

POC KORTAL RACE SPIN

Technologiemi nabitá přilba pro endurové radovánky. Pod zesílenou ochranou exponovaných míst ukrývá technologii MIPS snižující rotační pohyby přenášené na mozek při nárazu, reflektor Recco a integrovaný čip NFC Medical ID. V něm jsou nahrány všechny potřebné informace o vás. Přilba má polohovatelný kšilt, rozumí si se sjezdovými brýlemi a má i certifikaci pro použití na elektrokole.

cena 6890 Kč

 

 

 

 

 

POC Devour

Kde jsou sjezdové brýle nadbytečné a sluneční nedostatečné, tam se hodí novinka POC Devour. Kombinuje výhody obou zmíněných řešení, tedy výbornou ochranu a lehkost. Nastavitelný nosník i stranice, odvětraný zorník s technologií Clarity a ochranou proti přilnutí nečistot a poškrábání, to vše slibuje maximální spokojenost. Brýle nejlépe padnou s trail/enduro přilbou POC Kortal. Dodávány jsou se zabarvenou a čirou čočkou.

cena 6790 Kč

 

 

 

 

POC SPINE VPD AIR BACKPACK 13

Batoh o objemu 13 l s integrovaným chráničem páteře splňujícím normu EN 1621-2. Upínací systém zajišťuje stabilní pozici a zároveň neomezuje v pohybu a netlačí v pase. Optimální umístění vnitřních oddílů umožňuje rovnoměrné rozložení zátěže, což přispívá k většímu pohodlí jezdce. Batoh je kompatibilní s rezervoárem do objemu 3 l, na batoh lze připnout přilbu, jak XC, tak i integrální.

cena 4590 Kč

 

POC JOINT VPD 2.0 KNEE/JOINT VPD 2.0 ELBOW

Kolenní a loketní chrániče poskytují díky poddajnému ochrannému materiálu VPD 2.0 fantastickou volnost pohybu a zvýšenou ochranu pevnou skořepinou. Míra tlumení nárazů splňuje i nejnáročnější standardy EN1621-1 LEVEL 2.

cena 3190/2690 Kč (kolena/lokte)

 

www.pocsports.com

 

Správná odpověď z minulého čísla: 

Cannondale StopLock

Speciální rychloupínací páčka, díky níž Cannondale velmi zjednodušil demontáž předního kola ze svých jednonohých vidlic. Třmen brzdy už není nutné povolovat klíčem. Současně je touto šikovnou maličkou pomocnicí zamezeno případným chybám a nepřesnostem, třmen se vrací přesně do té polohy, z níž byl uvolněn. Na snímku jsme vám StopLock předložili na gravelové vidlici Lefty Oliver, jako správnou odpověď jsme ale uznali každou, kde zazněl Cannondale a popis funkce páčky.

GRATULUJEME VÝHERCI Z MINULÉHO KOLA:

Dámský set kraťasy/dres Endura WMS Singletrack Short II/WMS MT500L/S LTD získává Eva Hrbková. (Losovali jsme všechny odpovědi, klaplo to dokonale, los ukázal na ženu.)

VŠEM DRŽÍME PALCE DO DALŠÍCH KOL!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž začala ve Velu 1/2021 a skončí ve Velu 9/2021, celkem tedy čítá devět kol. Pro zařazení do slosování o hlavní výhru – set produktů POC – musíte poznat alespoň sedm objektů. POZOR: pro převzetí hlavní ceny musíte předložit všech devět kontrolních kupónů (pravý spodní roh této dvoustrany). Každý měsíc jsou losovány i doplňkové ceny, a to ihned po uzávěrce kola. Výherci jsou kontaktováni redakcí, svá jména najdou v dalším vydání Vela. Redakce si vyhrazuje právo na změny.

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu